Wpis z mikrobloga

Mireczki mój laptop jest chory, potrzebuje faceta który mi pomoże! Mam Win 7, kolega mi go zainstalował jakoś równo rok temu. Od tamtego czasu było tylko jedno odnawianie systemu z kopii zapasowej. No ale teraz, piszę do Was kochani z TRYBU AWARYJNEGO!! Kopia zapasowa zniknęła, nie da się powrócić do ostatniego, dobrze działającego stanu, nic! Najpierw strasznie wolno zaczął mi trybić podczas logowania, trzy dni temu po GOT musiałam go zrestartować bo się zaciął. Po opcji logowania, kiedy to już widziałam mój pulpit z kotkami lapek dostał wylewu i wszystko stanęło w miejscu. Dosłownie po 10 sekundach od wejścia na pulpit, zaraz przy myszce mam znaczek 'myślenia' i tak sobie myśli i myśli, dopóki nie strace cierpliwości i go nie wyłączę. Próbowałam przywrócić system do stanu sprzed jakiegoś czasu, ale ta opcja nagle została zablokowana, nie widzi kopii zapasowej, nic się nie da zrobić, nigdzie! Myślę że mam jakąś paskudę na lapku... ale czy jestem sama w stanie to naprawić, czy musze już do kogoś z tym iść?

Dodaję zdjęcia mojego Tygryska, aby podkreślić dramatyzm całej sytuacji za pomocą jego miny!

#komputery #windows #win7 #format #pomockomputerowa
#kot #koty
Jagoo - Mireczki mój laptop jest chory, potrzebuje faceta który mi pomoże! Mam Win 7,...

źródło: comment_SrnJfk3u3fIodlwjKOY4ORWAO9QFkJwr.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@endrjuk: jak skoro nie mam ani płytki ani kopii zapasowej? Czyli muszę iść do gościa od komputerów w tej sytuacji? Szczerze wolałabym się sama nauczyć, mam tu samych ciapków w okolicy i nieufnie oddam im swój komputer z moimi różnymi zdjęciami...
  • Odpowiedz
@GreatDay: niestety nie pomogło, zainstalowało się, znalazło to mase niepotrzebnych plików, zostały usunięte, restart, wejście do normalnego systemu, po zalogowaniu się wyświetlił się komunikat wyrzuconych plików i znów zawiecha. Kolejny raz za pomocą F8 musiałam wejść w tryb awaryjny żeby tu napisać...
  • Odpowiedz
@Jagoo: co wy robicie z tymi komputerami, ze trzeba odnawiać cokolwiek? Wiele lat miałem XP, viste, 7, 8, 10 bez antywirusa i instalowałem tylko wtedy jak zmieniałem kompa...
  • Odpowiedz