Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem, nietypowy problem rzekłbym

Potrzebuje żebyście podesłali mi jakieś sample *.avi, bo nie mogę odpowiednich znaleźć w necie - potrzebuje sample które byłyby "standardowe" w 2000..2005 roku. Niska rozdzielczość, żałosny bitrate, stare kodeki i konsolowy framerate.

Potrzebuję tego, ponieważ bawię się Pioneerem DEH-P8600MP i programem OEL Screensaver chciałem z filmiku utworzyć sobie własną "grafikę tła" dla tego cudeńka, niestety program wysoce nie chce ze mną współpracować, podaje mu przeróżne bitrate'y, rozdzielczości, kodeki - nic, ale wiem, że się da. Reverse Engineering gotowych plików nie wchodzi w grę - nie mam jak odkodować.

Trochę przynudziłem, może macie jakieś krótkie animacje z tamtego okresu w *.avi? Kawałek teledysku, filmu (choć mam pliki datowane na ten czas, to raczej będą one za duże :(), sampla, cokolwiek. Wierzę w Was i wiem, ze to doskonała okazja żeby odpalić 1-GHz potwora ze strychu i dostarczyć mireczkowi plik! :D

Ps. zawołalibyście odpowiednie osoby jeśli wiecie, że mogą coś mieć? Wiem, że prośba nietypowa, ale bardzo, bardzo mi zależy :D

#nieprogramowanie #komputery #caraudio #pioneer #niewiemjaktootagowac #nocnazmiana