Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wszyscy moi znajomi po maturze zaczęli cieszyc się najdluzszymi wakacjami, imprezy, pierwsza praca, dziewczyny, przygody... A ja siedzę przed kompem i odświeżam fejsa, Instagram, snapa, aby zobaczyc co oni sobie robią. Wszystko mnie boli, ciągle coś się pieprzy, marzenia stają się coraz bardziej nierealne do spełnienia... Czasami mam ochotę że sobą skończyć... Mimo iż mogłoby się wydawac, że wygrałem życie (dlaczego to nieważne), to tak naprawdę je przegralem. Nawet nie mam się komu wyżalić tylko obcym ludziom na portalu że śmiesznymi obrazkami. To tyle, teraz trochę lepiej.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: No tak, normalnie marzenia to tak się spełniają ot tak, budzisz się rano po całonocnym siedzeniu przy pompie i "pyk" - już cudowne życie, #!$%@? idź do roboty zarób kasę żeby mieć co #!$%@?ć na głupoty, zajmij się czymkolwiek. Jeśli chcesz być szczęśliwym człowiekiem to rusz dupę bo inaczej nigdy żadnego marzenia nie spełnisz i staniesz się cudownym Januszem XXI wieku.