Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemka,za 2tygodnie jest kawalerski mojego znajomego- jedynego jakiego mam Tak na prawdę gdy czegoś potrzeba więc można powiedzieć , że przyjaciel. Mój różowy pasek robi imbe,że hurr durr na wieczorze kawalerskim to się dupy i cycki maca #!$%@?! I pyta " i co pójdziesz ? No idziesz czy nie?" Oczywiście będąc samcem alfa (hehe) mówię, Ze pewnie, że idę :) bo chce iść i #!$%@?.

ONA chodziła na imprezy z koleżankami a w dodatku we wrześniu jedna z nich ma ślub której #!$%@? nie lubię i na pewno będzie panieński i gdy ja ją zapytałem czy pójdzie to ona "no jeszcze nie wiem"- no taki #!$%@? jak stąd do Moskwy, że nie będzie chciała iść :)

i mam zarzuty o to, że :
- polubilem zdjęcie dziewczyny moj
ego kumpla którzy mieszka 800km ode mnie!!!!
- nie chodzimy razem na imprezy- ja nie chodzę wcale bo nie lubię, kawalerski to wyjątek
- nie planujemy razem wydatków- nie chce mieć razem konta i już
- NIE MAM WSPOLNEGO ZDJECIA NA FACEBOOKU !!!

ludzie 30letni kłócacy się o fejsa- sam mam z siebie beke
Staż dwa i pół roku.
Generalnie #logikarozowychpaskow mozcno.
Mirki, mieć #!$%@? czy nie?? Z jednej strony żal czasu jaki jesteśmy razem z drugiej...#!$%@? bez przesady

#pytaniedoeksperta #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #zwazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 12
anonim: Wlasciwie to co jest fajnego na kwalerskim gdzie jest stroptizerka? Rozumiem ze steiptizerka bedzie miec pewnie fajniejsze cycki i tylek niz twoja panna no ale po tym jak je zobaczysz to dalsze zycie bedzie mekka. Przy kazdym seksie z dziewczyna bedziesz wspominal cycki striptizerki xD

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling