Wpis z mikrobloga

@spekula: narazie nie ma żadnego zwrotu bo nie znasz ceny. To że ktoś zrobił obrót na BTER 1000 dolarów :) dodam sztuczny obrót to nic nie znaczy. Pamiętaj jedno przy starcie prawdziwych notować miliony DAO będzie sprzedawane :) a cena zejdzie bardzo bardzo nisko. Spodziewam się że zdążę kupić DAO po cenie w okolicy 100 DAO = 0,2 ETH :) na spokojnie:) Aktualna cena jest z kosmosu wzięta i nie
  • Odpowiedz
@BITmaniak: Obrót na BTER jest po dniu na poziomie 13 tys. dolarów więc wcale nie taki mały i jest to już jakaś namiastka rynkowej wyceny DAO, która będzie po zakończeniu ICO. A to co piszesz to są takie same życzeniowe projekcje jak twoje wykresy spadków ETH do 0.01 a jak zachował się kurs ETH po tym to wszyscy wiemy. Cena nie zejdzie poniżej wstępnego ICO dlatego, że można w razie
  • Odpowiedz
@spekula: Moje projekcje ETH jak najbardziej się zgadzają - polecam wykres drugi i trzeci. Książkowo kurs się zachował. Teraz lecimy w dół prawdopodobnie na ETH. Odnośnie obrotu który mówisz. proszę nierozśmieszaj mnie. przy obrocie dobowym 13000 USD to jest jak byś 10tą część grosza chciał potwierdzić kurs giełdowy :) proszę CIebie. O prawdziwym kursie DAO będziemy mówili gdy obrót dobowy będzie rzędu conajmniej kilkuset tysięcy dolarów do miliona dolarów na
  • Odpowiedz
@BITmaniak: Coś słabo te twoje projekcje się sprawdziły bo jakoś jesteśmy bardzo daleko od 0.01. Wyceny DAO na wszystkich rynkach są mniej więcej takie same ... jest to papierek lakmusowy tego co będzie. Jestem pewien, że DAO da zarobić i na pewno nie zejdzie poniżej cen ICO a FUDersi obejdą się tylko smakiem niezrealizowanych profitów.
  • Odpowiedz
@spekula: polecam ponownie przyjrzeć się wykresowi dwa i trzy. Co tam jest napisane? Potwierdzenie górki którą prawie sięgnęliśmy - po czym spadki. Podałem trzy różne wersje możliwe. I jak najbardziej wykres się zgadza. Aktualnie moim zdaniem lecimy bardzo mocno w dół jeśli chodzi o ETH. To tyle jeśli chodzi o technikę. Załączony wykres jak narazie potwierdza moją prognozę. Także myślę w średnim terminie zaliczymy być może zakreślony dół
B.....k - @spekula: polecam ponownie przyjrzeć się wykresowi dwa i trzy. Co tam jest ...

źródło: comment_DhRmXh7n0YktmatpGjHjDJL3FP2XzR9u.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BITmaniak: Na dwoje babka wróżyła ... albo albo na razie tylko część scenariusza się sprawdziła, a spadek do 0.01 jest bardzo dyskusyjny. Praktycznie już dał zarobić poprzez aprecjację ETH jak ktoś brał DAO od razu kiedy ETH był po 0.019. Jak mówię dzięki opcji "split" zawsze można wrócić do swoich ETH tylko już po 0.031 ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz