Wpis z mikrobloga

Mirki, jako, że za ok 2 tygodnie będziemy z różowym kupować samochodzik, bo rodzinka nam się powiększy, to zastanawiam się nad zakupem wideorejestratora - urządzenia powszechnie znane i lubiane - lepiej je mieć i nagrać, niż potem żałować ;)
Dziś trafiłem na coś takiego:
http://www.sferis.pl/b/66832-zestaw-dla-kazdego-kierowcy-yanosik-dvr-yanosik-connect.html
czy kupilibyście taki wynalazek za taką cenę (trzeba doliczyć abonament transmisji danych 99zł/6mc), czy jednak polecielibyście nam inny typowy wideorejestrator?
#motoryzacja #samochody #videorejestrator #niewiemjaktootagowac
  • 8
@csmrex: przypadkiem wyświetliła mi się reklama z tym produktem, to zapytałem :) Martwi mnie to, że w specyfikacji tego Yanosik Connect napisane jest, że współpracuje z systemem Android, a u mnie i różowego bieda ios :)
@saltacme : Ja wstępnie zdiagnozowałem ty padnięty wtrysk - komputer wyświetlał błąd katalizatora, OBD pokazało błąd wtrysku - omomierz pokazał rezystancję cewki 2x większą niż na pozostałych wtryskach.
Jak nie masz obrotomierza, woltomierza albo wskaźnika ciśnienia doładowania, a chcesz mieć to też jest OK.