Wpis z mikrobloga

ja po prostu nie mogę mieszkać w normalnym miejscu xD odkąd się wprowadziłam do nowego mieszkania, dzieją się po prostu cuda. sąsiad z mieszkania z góry ciągle się kłóci ze swoją superdziewczyną i #!$%@? piętami do tego stopnia, że można się obudzić. sąsiad z dołu regularnie robi sobie imprezę, bez znaczenia, która godzina. włączy sobie muzykę, która jest #!$%@? na całą klatkę. a jak się puknie, stuknie, żeby zareagował, że jest za głośno, to właśnie usłyszałam z łazienki #!$%@? SIĘ.
sąsiad z mieszkania na tym samym piętrze robi od lutego remont tylko w soboty - czyli wstaję sobie rano, o 6-7, mam tylko chwilę ciszy, podczas której się uczę, żeby ta pierdoła przyniosła swoje narzędzia i waliła po ściankach.
#sasiedzicwele #sasiedzi ##!$%@? #gorzkiezale
  • 9
@mladic_: kup sobie zatyczki do uszu - w każdej aptece za kilka złotych.
jesli jednak chciałabyś posłuchać sąsiada i się #!$%@?ć to mogę pomóc (o ile jesteś w miarę ładna - fotki na priv) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mladic_: miałem kiedyś takiego sąsiada - uwielbiał puszczać w kółko te same kawałki. Nie wiem czy mu się więcej na komórce nie mieściło, czy net był ograniczony, czy on sam. Ale wyobraź sobie w kółko "Ty jesteś ruda" oraz "biedroneczko Ty kochana".
Podpiąłem wtedy dwa zestawy z ciężkimi subami (jeden został z wymiany gwarancyjnej ( ) ). Znalazłem najcięższe kawałki jakie miałem.
Puszczałem to w sumie
@RRybak: chciałabym napisać po prostu skargę do spółdzielni mieszkaniowej, bo nie mam żadnego kontaktu z właścicielem tego mieszkania z dołu, a sprawa trwa od dawna i nie ma tak naprawdę żadnej poprawy - no chyba, że wtedy, kiedy wszyscy wyjechali na majówkę albo inne święto