Wpis z mikrobloga

@Crusier: Bo już w międzyczasie zdążyłem na jakichś forach dla fanów tego całego szaleństwa przeczytać co nieco. W każdym razie nie ogarniam tego rozumem ale spoko, niech każdy robi, co chce do czasu gdy innych tym nie krzywdzi. Każdy ma swoje odchyły, ja też je mam więc bez obaw
@karmajkel-nowak: No i co to za fora i tematy, w których w "międzyczasie" czyli przez 5 min wszystko przeczytałeś? Na forach takich dyskusji za bardzo nie widziałem a jak już to są rozwleczone na dziesiątki postów w których nic konkretnego nawet nie ma. Także coś kręcisz. To chyba miała być zarzutka ale coś nie wyszło.
@Crusier: Dobra. Przeglądnąłem. Wiadomo, że nie czytałem całości. To może skondensuj mi informacje i nie atakuj bez sensu. Ja się pytam, o co chodzi tylko i chcę wyjaśnienia, a nie filmiku 20 min., którego mi się oglądać nie chce. To tak jakbyś mnie spytał co to jest spalony w piłce nożnej, a ja zamiast odpisać w trzech zdaniach dałbym Ci film o teorii spalonego, przykłady takich sytuacji itp. Nie wiem dlaczego
@karmajkel-nowak: Złe porównanie. To tak jakby ktoś spytał co to jest piłka nożna i czemu ludzie to robią, a nie tylko jeden element tego.
"Banda spoconych mężczyzn kopie napełnianiony powietrzem kawałek zwierzęcej skóry na oczach innych" i wszystko jasne, prawda? To złożona sprawa i nie da się wyjaśnić wystaczajaco w dwóch zdaniach. Sama idea:
Fani rysunkowych gadających zwierząt lub innych mitycznych istot zwierzętopodnych (gryfy, smoki itd.), którym nadano ludzkie cechy -
@karmajkel-nowak: Osobiście nie lubię się wypowiadać w tym temacie, bo to mimo wszystko nie jest zbyt proste. Polecam obejrzeć filmik. I obsesją bym tego nie nazwał. Zależy jak dla kogo. :P Dla niektórych to może być obsesja, to prawda. Ale dla części z nas to po prostu coś co lubimy, jak ot chociażby piłka nożna, kubizm w sztuce czy anime/manga bądź inne zainteresowania. :)

Jakby coś konkretnego wymagało wytłumaczenia, to pytaj.