Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim z #prokrastynacja wczoraj rozpocząłem tag #kubicaogarniazycie http://www.wykop.pl/wpis/17790509/czesc-wszystkim-z-tagu-prokrastynacja-zbyt-dlugo-m/ więc dziś pora na pierwszy wpis:

Dzień 1

Nauka ✓
Siłownia + dieta ✓ (dziś dzień międzytreningowy)
#nofapchallenge ✓ - 1 dzień

Miałem ustawiony budzik na 7 rano, ale w sumie zebrałem się z łóżka dopiero o 8 straszne feelsy mnie dopadły. Zanim śniadanie itp ogarnąłem też że w trakcie nauki będę włączał stoper aby dokładnie mierzyć czas. Przed 9 zebrałem się do nauki biochemii do obiadu 4h z małymi przerwami zeszło. Obiad - co prawda dość słaby bo zjadłem tylko makaron z truskawkami i zupę ale czasem mam taki dzień że muszę zrobić sobie przerwę od mięsa, a kocham wszelkiego rodzaju makarony/kluski/pierogi. Po obiedzie musiałem pojechać na jedne zajęcia na uczelnie, w sumie jak wyjechałem o 15 to wróciłem o 18 więcej zachodu z jazdą niż samymi zajęciami, a na dodatek to jakiś zwykły fakultet, chodzi tam też taka ładna dziewczyna normalnie coś w stylu Megan Fox, ale niestety zajęta. Coś tam pogadaliśmy w większym gronie, ma całkiem przyjemny głos i te oczy ( ͡º ͜ʖ͡º). Po przyjeździe kolacja i kolejne 3h nauki, ale posiedzę pewnie jeszcze z godzinę bo chcę dokończyć dział i coś zjem przed spaniem.

Podsumowując:
nauka - 8h
facebook 2h 21m
messenger 1h 6m
wykop.pl 1h 16m

Dopisuję sobie też 2 nowe cele
1. Oddawać regularnie krew - jutro postaram się to zrobić pierwszy raz
2. Przyjąć szkaplerz - kiedyś sobie to obiecałem i tak zwlekałem, ale myślę że po sesji będzie na to najwyższy czas