Wpis z mikrobloga

  • 15
Z nudów założyłem #badoo jakaś #dupa do mnie napisała, rozmowa wygląda następująco
-cześć
-hej
-co tam? (już w tym momencie mnie #!$%@? bi nie cierpię takich tekstów, no ale ok...)
-(no to napisałem jej dwa zdania, co robiłem przed chwilą itd bo i napisałem co u niej)
Odpisała: a nic ciekawego

O jprdl, konwersacje to Ty kobieto umiesz prowadzić serio na wysokim poziomie... Bo to walić to, może z twarzy dobra dupa z figury też raczej ok, ale po takiej gadce to szans jej nie daje. Pozdro
#gorzkiezale #logikarozowychpaskow
  • 10
  • Odpowiedz
@tedek: Szukasz łatwej dupy do poruchania, a spodziewasz się jakiś uczelnianych dyskusji. To ma być luźna gadka, jak nie umiesz się z nią dogadać, szukaj innej i tak ciągle. One piszą do tylu ludzi, że to jest schematyczne, "cześć, co tam" itd. Jakby z każdym miałą rozmawiać opowiadająć historię życia to by musiałą chyba to kopiować i wklejać ciagle.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Antybabilonia: to nie tak ze napisałem historie życia ;-) po prostu dwa zdania co przed chwilą robiłem, może faktycznie aż tak mało życiowy jestem, może inaczej rozumiem formę tego serwisu, czyli automatycznie też odpisują że nic takiego u nich? xd
  • Odpowiedz
@tedek: musisz się przyzwyczaić że większość tej konwersacji to będzie aha, mhm, okej, hehe, tak, nie...
Coś jak gadanie z botami, tylko tam siedzi JUSTYNA i jest prawdziwa i szuka FACET TO MA BYĆ FACET
  • Odpowiedz
@tedek: Najlepsze są takie gdy powiesz coś zabawnego to odpisują cytuję "haha :)",oczywiście wtedy takie zlewam momentalnie współczując im że skończą z łysiejącym januszem z 30% body fatem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tedek:
@ulany: powiedz mi który artykuł prawa w naszym kraju o tym mówi? Klient ma mieć możliwość poznania zmian oraz swych praw jak i obowiązków, nic ponad to.
  • Odpowiedz