Wpis z mikrobloga

@norypS: polecam również anime - najładniejsza rzecz jaka powstała wśród gatunku sol. Mój ulubiony tytuł, wielbiony pod niebiosa.

Nadmienie tylko, że na sezon letni JC Staff zaplanowało premiere Amanchu, ekranizacji pani Kozue, odpowiedzialną właśnie za Aque i Arie. Nie moge sie doczekać, bo manga daje rade i to właściwie na tych samych płaszczyznach artystycznych co Aria - no i troche mocniej widać tutaj wyeksponowanie małej cząstki yuri. Czekam!
@Szarozielony: akcja dzieje się na planecie gdzie jest tylko woda (zterraformowany Mars gdzie był trochę przypał bo czapy lodowe stopiły się za mocno xD) to zrobili Neo-Wenecję - spodziewałbym się raczej tentacli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Nyankov: przy moim tempie czytania obejrzę to pewnie w sobotę, mam już na dysku :D Szczerze to nawet nie wiem jak na to trafiłem ale strasznie mi się podoba.
@norypS: niegdyś forsowałem mocno, ale nikt nie oglądał bo - nudne xD

Ja sie ciesze, że dawno dawno temu natrafiłem na to. Tylko nie zdziw sie jak anime bedzie tym samym co manga, bo adaptacja jest bliska 1:1 oryginałowi. Anime dodaje co prawda jedną fillerową postać, ale troche magia zakończenia cierpi na tym. Manga miała lepsze. Dodam również, że obecnie wydawane są OVY nowej Arii.

Swoją drogą, po tym co zobaczyłem
@norypS: Love-Live bo idolki, K-on bo KyotoAnimation xD
No i stając w obronie Keiona, mi sie bardzo podobało. Wciągnąłbym na raz wszystko jednym ciurkiem, gdybym tylko nie oglądał jak na bieżąco wychodziło. Jaki na to byj ogromny hejt wśród Polskich bajkooglądaczach... aż strach było sie przyznać, że sie to lubi.