Wpis z mikrobloga

Mirabelki, Mireczki przestrzegajcie przed radami tego pana! #wzrok trzeba chronić! #okularyprzeciwsloneczne chronią przed UV. Nie patrzymy bezpośrednio w słońce! Reagujcie, gdybyście kiedykolwiek słyszeli podobne bzdury jak w tym wpisie http://humel.pl/2016/05/17/okulary-przeciwsloneczne-niszcza-wzrok-i-zdrowie/
#okulistyka #optyka #optometria #medycyna #spiskitakieprawdziwe
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@foropter_pl: słońce jest ważne, ale nie mogę się przekonać do tego niby zdrowotnego wgapiania się bezpośrednio w słońce. Nawet o poranku. Moje siostry kochają słońce i opalanie, ja nienawidzę słońca, prócz ciepła ma same wady, oslepia, opala, niszczy skórę. Ja mam wrażenie ze z każdą minuta na słońcu starzeje się, a nie jak autor pisze, ze go cudownie penetruje i ozdrawia. 10 minut słońca raz na tydzień dla mnie styka.
  • Odpowiedz
W przypadku słońca chodzi o dostqrczanie witaminy D3, wpatrywanie się w słońce może doprowdzić do uszkodzenia siatkówki, powstania zmętnień na soczewce wewnątrzgałkowej oraz innych komplikacji. Wzrok należy chronić. Bez dwóch zdań. Witaminę D3 można suplementować w przypadku niedoboru.
  • Odpowiedz
@foropter_pl: Wystarczy, że masz odsłonięte ramiona i łydki i chodzisz po dworze przez 15 min i masz dzienną dawkę załatwioną. Niedobór faktycznie można suplementować, ale te niedobory które są u nas w znakomitej większości są bezobjawowe i nie mają wpływu na zdrowie.
A ten gość to jakiś oszołom w stylu szczepionki zabijają, bigpharma chce nas zabić, a światem rządzą jaszczury.
  • Odpowiedz