Wpis z mikrobloga

  • 0
@holpaw: rano zachmurzone, od południa do wieczora słońce praży niemiłosiernie. Zalecam filtr, co najmniej 30. Ja właśnie cierpię przez niedokładne zastosowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Woda bajeczna przy tych warunkach pogodowych. Plażing co dzień. Ogólnie plaże są cudowne, piasek drobny, ceny w barach niewygórowane, ludzie sympatyczni a jedzenie ŚWIETNE. :) do której miejscowości się wybieracie?
  • Odpowiedz
  • 0
żadnych planów nie mamy. na razie jesteśmy w bradze i bedzienybjechac na południe. tutaj dopiero pierwszy dzień jest ciepło bo tak to padało i było zimnio.
są tam serwferzy?
  • Odpowiedz
@holpaw: Jestem tu od poniedziałku. Te zachmurzone niebo i 20 st. C, które pokazuje pogoda na google to tutaj zachmurzenie z rana, a potem plażowanie do wieczora. Czujemy się jak w polskich >26 st. :)
  • Odpowiedz
w rejonie Algarve


@aldrael: @supabache: @holpaw: gdzie jesteście? Będę tam za tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co polecacie, aby na 100% zobaczyć i co na 100% zjeść, napić się, porobić? Będę w Portimao i odwiedze Lagos, Sagres i okolice oraz coś na wschód, m.in. tą znaną jaskinie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wychwalany: ja dzis wyjeżdżam z Portimão. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Praia da Rocha na pewno na start. Zawsze dobrze tam wrócić i zobaczyć nowy kawałek plaży. Wzdłuż promenady mnóstwo fajnych knajp, i tak jeśli chodzi o jedzenie to raczej wszędzie smaczne. Z przysmaków: sardynki, cataplana (a'la paella, ale z dodatkowo z mięsem - dziwne), wszelkie rybne steki. Piwko? Polecam The Irish Rover - świetny widok i dobre
  • Odpowiedz
  • 0
@Wychwalany: aaa jeszcze coś. WAŻNE! Jeśli będziesz kupował piwo w sklepie, to patrz uważnie czy na etykiecie nie jest napisane "sem alcohol". Raz się przejechałem. W dodatku na sześciopaku. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@aldrael: dzięki! Jadę na własną rękę i nocuje w wynajętym mieszkaniu w Praia da Rocha. Raczej zajmę się szerokim degustowaniem win niż browarków, ale dzięki za porady. Z Portimao nie planowałem pływać. Raczej pojadę do Lagos i tam wezmę wycieczkę kajakami - można podpłynąć blizej i wszędzie. A do Benagil to podjadę i wezmę jakiś krótki lokalny rejs albo spróbuje popłynąć wpław - niby się da. A woda ciepła? Da się
  • Odpowiedz