Wpis z mikrobloga

Nie mam pojęcia jak masa osób może narzekać na obecną kampanię Żubra na wykopie. Przecież to chyba najfajniejsza akcja jaka była.

Z tego co widzę to są dwie opcje do "cofnięcia się" I to nie na zasadzie, zmienimy czcionkę. Ale zmienia się absolutnie wszystko, cały layout. Wiem wiem, że tu sami informatycy za 15k tygodniowo, a takie kampanie to oni przeprowadzają 5x w tygodniu w 5 firmach w których pracują . Bo są Master website account public reation inżynieria developer key senior player. I zrobili by to lepiej.

A ludzie którzy narzekają że reklama ma 16km2. Jest prosta rada,,,


No i oczywiście jako że #piwo to zwaliła się banda #!$%@? co to "ja #!$%@? żubr to nie piwo, wolał bym kwas wypić" TYLKO #!$%@? KRAFTOWE Z ESTOŃSKICH BROWARÓW PRODUKOWANYCH W MOŁDAWII NA LICENCJI JESZCZE CZECHOSŁOWACJI!

Ogarnijcie się. Bo akcja fajna. Żaden zwykły baner tylko interakcja. Podejrzewam że masa osob pierwszy raz zobaczyła "Szerloka" ale boi się napisać "co to jest" żeby nie dostać hejtu.

#wykop #afera
CreativePL - Nie mam pojęcia jak masa osób może narzekać na obecną kampanię Żubra na ...

źródło: comment_JRXRw0evzPbdd4nXDZCagKW5dzbtIeN7.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@CreativePL:

#piwo to zwaliła się banda #!$%@? co to "ja #!$%@? żubr to nie piwo, wolał bym kwas wypić" TYLKO #!$%@? KRAFTOWE Z ESTOŃSKICH BROWARÓW PRODUKOWANYCH W MOŁDAWII NA LICENCJI JESZCZE CZECHOSŁOWACJI!

miejże trochę RiGCzu. Widzę więcej fanów słabej perełki i namysłowa, którzy oburzają się Żubra, niż fanów kraftu...
  • Odpowiedz
@CreativePL: reklama bardzo fajna, świetne dopasowanie prażubra do wykopu poprzez prawykop, wykonanie niegorsze niż sam pomysł.

jednak nie dane mi było napić się prażubra, a znając żubra nie spodziewam się wiele. skłaniam się ku kraftowym estońskim z mołdawii na licencji czechosłowacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobra kampania (prawdopodobnie) słabego piwa.
  • Odpowiedz
@CreativePL: ja tam żubra nie pijam ale w niczym mi nie przeszkadza ta reklama na PRYWATNYM portalu ze śmiesznymi obrazkami.
A że wykop głównie przeglądam w terenie na wersji mobilnej to dowiedziałem się o tym z mirko.
  • Odpowiedz
@CreativePL: pomysł spoko. Naprawdę. Tylko z rozmiarem tego banera przesadzili. Za pierwszym razem kliknąłem, pobawilem się, przypomniałem sobie afery przy zmianach wyglądu wykopu, fajnie i naprawdę brawa za pomysł. Tylko gdy dostawałem obrazek przeslaniajacy pół ekranu za każdym razem gdy odświeżam stronę to w końcu się wkurzyłem. Z tego co widzę wiele osob zareagowało podobnie.
  • Odpowiedz
@CreativePL:

Nie mam pojęcia jak masa osób może narzekać na obecną kampanię Żubra na wykopie. Przecież to chyba najfajniejsza akcja jaka była.


O wielu rzeczach nie masz pojęcia, na przykład o robieniu dobrych reklam i o usability.
Brzmisz jak zadufany w sobie creative director. A może to ty pracowałeś przy
  • Odpowiedz