Wpis z mikrobloga

Drogi @wykop, @m__b, @Moderacja, @brechtbakker, @a__s:

Rozumiem, że na reklamach zarabiacie. Aktualna reklama jest nawet fajna, ciekawa i interesująco zrobiona (historia Wykopu). Na początku nawet się ucieszyłem, bo fajnie zobaczyć jak wyglądał Wykop 10 lat temu, ale oglądam to za każdym razem i kojarzy mi się to tylko z jednym… [pic related]

PS jeśli ktoś to przeczyta: kiedyś gdy @m__b był w Krakowie zadeklarowałem, że wyłączę AdBlocka.
Wytrzymałem 2 tygodnie. Nie przez reklamy w same sobie, bo one były do przeżycia i nie były jakieś inwazyjne w sumie. Ale przez to jak one są wykonane i jaki mają wpływ na działanie reszty serwisu.

Reklamy na Wykopie są blokujące dla reszty JavaScriptu, co powoduje, że jeśli jestem szybszy niż reklamy to mam masę problemów. Musiałem czekać 5-10s aż załadują się wszystkie reklamy, bo inaczej nie mogłem korzystać z zakopów (popup w JS), komentowania (opcje komentarzy pojawiają się po kliknięciu w pole tekstowe; JS) i kilku innych rzeczy.

Naprawcie powyższe proszę, a wyłączę znów AdBlocka.

#reklama #wykop #moderacja #adblock #aferazubrowa
Pobierz morsik - Drogi @wykop, @m_b, @Moderacja, @brechtbakker, @as:

Rozumiem, że na rekla...
źródło: comment_gmzEpQq3GBjt2uNUlOd72bKs52I8SQH9.jpg
  • 1
PS2 Jeśli w jakimś miejscu mają być reklamy, to niech będzie to miejsce przeznaczone na reklamy do cholery! A nie, że ładuje się strona, ja klikam „odpowiedz” a tu nagle pod kursorem pojawia mi się reklama… czy podobna sytuacja z „Gorące dyskusje” po prawej.