Wpis z mikrobloga

Zwracam się z pytaniem do profesjonalistów jak pływać prawidłowo pod wodą? Dzisiaj próbowałem poprawić technikę żabki ale po wynurzeniu głowy muszę wypuścić powietrze i spowrotem nabieram, a wtedy ruchy mi się całkowicie sypią, znów jak wypuszczam powietrze pod wodą to wypływam cały obsmarkany, męczę się po 1 przepłyniętym basenie, ehh to chyba nie dla mnie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#plywajzwykopem
  • 5
Zwracam się z pytaniem do profesjonalistów jak pływać prawidłowo pod wodą? Dzisiaj próbowałem poprawić technikę żabki ale po wynurzeniu głowy muszę wypuścić powietrze i spowrotem nabieram, a wtedy ruchy mi się całkowicie sypią, znów jak wypuszczam powietrze pod wodą to wypływam cały obsmarkany, męczę się po 1 przepłyniętym basenie, ehh to chyba nie dla mnie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@literak:
Twój wpis wygląda na błędny.

Dokąd płyniemy?
@literak: wyrzucasz ręce do przodu, chowasz się pod wodą, odpychasz nogi, zagarniasz ręce pod klatkę piersiową jak byś rysował kształt serca i w tym czasie jednocześnie stopniowo wypuszczasz powietrze, wtedy jak z automatu wyrzuca ci klatkę i głowę nad wodę, łapiesz wdech i powtarzasz. Jak zaczyna wychodzić perfekcyjnie to uczucie jest niesamowite, jak maszyna się czuje.

A i to nie pisz, że to nie jest dla Ciebie bo jest, kwestia czasu,