Wpis z mikrobloga

@sorek: To kwestia przełamania się jeśli chodzi o smak. Jak już się przełamiesz to coraz łatwiej przychodzi jedzenie tego chłamu. Na szczęście tyle Polskich sklepów dookoła że nie jestem skazany na angielskie wynalazki i mogę coś ugotować sam.
@BlackTabby: @Namarin: @sorek: zgadzam się, kuchnia brytyjska nie jest za ciekawa, a jak patrzę na te gotowce dostępne w lodówkach za 80p to aż mi źle - co w tym cholerstwie jest że tylko tyle kosztuje?! Ja w każdym razie podobnie jak @Namarin staram się non stop robić to samo co w Polsce co wiąże się z częstymi wizytami w polskich sklepach ;)
@BlackTabby: Na zdjeciach tego nie ma, ale na polnocy uk jak zamawiasz ''fish & chips'' dostajesz w zestawie - rybke, grube frytki i bulke. Po co bulka? Zeby sobie zrobic kanapke z frytkami...
@MadM: Jak pracowałam w biurze w wakacje, to koleżanka biurko obok robiła sobie tosty (te bułki wyglądające jak doughnuty) z jakims topionym serem i chipsami na to... Wtedy zrozumiałam sens tych małych paczuszek pakowanych po 5-6 :D
@BlackTabby: wklejenie takich zdjęć to jak wklejenie zdjęć ze strony "obiady w szpitalach" i napisanie, że Polacy mają dziwną kuchnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kuchnia brytyjska nie jest wcale zła, serio, wystarczy się przejść po kilku trochę lepszych pubach z kuchnią w centrum miasta i popróbować czegoś innego niż smaki z tesco. Zdziwisz się jak tanio można zjeść dobry stek czy klasyczny british pie. A fish and
@bialawitz: Byłam 2 razy w dwóch brytyjskich knajpach - raz na sniadaniu brytyjskim (no bo wypada sprawdzić ;D ) a potem na tajemniczym burgerze... Jak mam porównywać te dwie "potrawy" to już chyba wolę to śniadanie - fasolka i tosty ujdą...
@BlackTabby: czyli właściwie nie bardzo ogarniasz brytyjską kuchnię z tego wychodzi. Warto popróbować, zwłaszcza, że w przeciętnym pubie jak pójdziesz z kimś to za dobry obiad zapłacisz mniej niż w Polsce.