Wpis z mikrobloga

@cogito_x: Pewnie chodzi o to by mogli się powołać na klauzulę sumienia żeby odmówić masażu murzyna lub araba. Kiedyś bym dopisał że żartuję ale pisowcy już dawno dowiedli że tak głupie sprawy traktują na poważnie :)
@1Jurko: ale gdzieś doczytałem, że marszałek mówił, że wykreślili ten pomysł z klauzulą,
a to jest problem naszego kraju - dana frakcja rozciąga dany problem do rangi państwowej, a opozycja zamiast zająć się poważniejszymi rzeczami to robi to samo (nie wspominając dziennikarzy)... a potem mamy spór o klauzulę sumienia fizjoterapeutów, nakrycie głowy kobiet podczas wizyty u papieża czy w którym pokoleniu wstecz przodek danego polityka był faszystą, nkwdzistą i zwolennikiem apartheidu
@nie_jem_grzybow: Z naciskiem na umiarkowany. Właściwie po latach rządów opcji, która starała się odciąć od polskiej tradycji, dumy narodowej, historii to dla mnie naturalne, że jako konserwatysta będę przychylniej patrzył na PiS. Można by wymieniać ilość afer w ciągu ostatnich 8 lat w nieskonczoność czyli zmiana była konieczna - głównie ze względu na stopień kompromitacji poprzedniego rządu. Nie mam ciągot libertariańskich czyli żaden Korwin mnie nie przekona swoim ultraliberalizmem, bo według
Właściwie po latach rządów opcji, która starała się odciąć od polskiej tradycji, dumy narodowej, historii to dla mnie naturalne, że jako konserwatysta będę przychylniej patrzył na PiS.


@cogito_x: sorry, ale to straszne bzdury... W jaki sposób "poprzednia opcja" odcinała się od tradycji? Ktoś ci chyba wmówił, że ma wyłaczność na patriotyzm i kultywowanie tradycji.

Można by wymieniać ilość afer w ciągu ostatnich 8 lat w nieskonczoność czyli zmiana była konieczna -
Pamiętam, że stosunek lat rządów był 2 do 8 - czas dać szansę przynajmniej na jedną kadencję.
Wymownym przykładem mógłby być pogrzeb Jaruzelskiego i byli prezydenci jacy w nim uczestniczyli. Ale nie wiem czy przyjmujesz do wiadomości, że Jaruzelski to symbol tradycji ale moskiewskiej, a nie polskiej.
Na patriotyzm nikt nie ma wyłączności, ani PiS, PO, narodowcy, twórcy koszulek z symbolami czy kibole - tylko jakoś widzę różnicę w momencie gdy była
Wymownym przykładem mógłby być pogrzeb Jaruzelskiego i byli prezydenci jacy w nim uczestniczyli. Ale nie wiem czy przyjmujesz do wiadomości, że Jaruzelski to symbol tradycji ale moskiewskiej, a nie polskiej.


@cogito_x: generał wojska polskiego został pochowany jak generał. Nie ma postaci czarnych i białych i jaruzelski też taka postacia nie jest a przemiany przeszły w Polsce ze stosunkowo niska liczba ofiar. Temat rzeka. To jest domena pisowskiej neobolszewi, że masz albo
@nie_jem_grzybow No cóż, pytałeś co mną kieruje, ktoś na wykopie napisał kiedyś skąd taka popularność PiSu - stąd, że po latach gdzie mało i średnio zamożni dostawali po dupie kosztem bankierów, urzędasów, komorników, sędziów itd, ktoś chce dać coś społeczeństwu - może to się nazywać socjalizm, na pewno przychylniej spojrzę na danie 500 zł dla dzieciaka niż sugestię pewnego pana, który powinien się leczyć, że biedne dzieci mogą jeść szczaw i mirabelki
na pewno przychylniej spojrzę na danie 500 zł

Ale wiesz, że zabiorą ci 600 z kieszeni, nie? Bo przecież #!$%@? nie sobie. Popatrz na skalę nepotyzmu i zajmowania stołków przez tych powiatowych neobolszewików.

że biedne dzieci mogą jeść szczaw i mirabelki


@cogito_x: Przecież to była jedna z najbardziej genialnych wypowiedzi niesioła w historii obok całego bełkotu o pisie.
Spójrz na to inaczej: kiedyś była znacznie większa #!$%@? i rozwarstwienie społeczne, ale
@cogito_x: no tak, po raz kolejny do niczego się nie odnosisz... chyba dlatego, że dociera brak rozsądku.
A przeze mnie może i przemawia frustracja, ale to tylko z powodu głupoty internautów i tego jak łatwo łykają propagandę nie myśląc samodzielnie.
@nie_jem_grzybow: nie odnoszę się, bo w zasadzie mam w takim samym poważaniu ludzi, którzy uważają, że Niesiołowski coś mądrze powiedział, jak Ty masz w poważaniu popierających PiS. Gość powinien się leczyć w psychiatryku - chyba część jego frustracji przez tv czy internet spłynęła na Ciebie.
że Niesiołowski coś mądrze powiedział, jak Ty masz w poważaniu popierających PiS


@cogito_x: aha, czyli dla ciebie nie ma znaczenia treść tylko plemię. No w sumie więcej się nie spodziewałem... A Niesioł ma 100% racji - do roboty a nie wyciagać łapska do ludzi rzadzacych się cudzymi pieniędzmi.

Gość powinien się leczyć w psychiatryku

Yhm, wykopek, znaj swoje miejsce.