Wpis z mikrobloga

ODRADZAM ZAWIERANIE JAKICHKOLWIEK UMÓW Z ORANGE!
JAK KTOŚ JESZCZE NIE ZAUWAŻYŁ! NIE KUPUJ NIC W ORANGE, NIE ZAWIERAJ Z NIMI ŻADNYCH UMÓW!
NIECH TO BĘDZIE PRZESTROGA DLA KAŻDEGO, KTO CHOCIAŻ MYŚLI BY Z NIMI SIĘ ZWIĄZAĆ JAKĄKOLWIEK UMOWĄ!
Chyba, że lubisz dawać „W ŁAPĘ” przy każdej możliwej okazji, by cokolwiek załatwić.

Opisywałem już swoją historię [tutaj](http://www.wykop.pl/wpis/17685677/ale-sie-dzis-#!$%@?-na-orangecwel-orangeekspert/), teraz ciąg dalszy. Za radą orange, zgłosiłem wszędzie gdzie trzeba zaistniałą sytuację. Przed tą całą akcją, zostałem poinformowany telefonicznie o tym, że jak najbardziej są warunki techniczne do założenia Internetu u mnie w mieszkaniu. Gdy technicy przyjechali do mnie „założyć Internet”, skrzynka oraz wszystko potrzebne znajdowało się na klatce, wystarczyło przeciągnąć kabel do mieszkania, o czym mnie poinformowali również technicy, zanim zaczęli kręcić, by po prostu dostać coś na boku (aa to ja nie będę teraz tutaj wiercił, bo zaraz przyjedzie administracja albo ktoś i 200ZŁ, a tutaj straż pożarna może przyjechać, bo czujki i kolejne 200ZŁ), technicy, gdy zauważyli, że #!$%@? dostaną a nie kasę, dosłownie UCIEKLI schodami do auta. Zgoda itp. administracji oczywiście była. Co się nagle okazało po poinformowaniu orange o zaistniałej sytuacji?



BRAK WARUNKÓW TECHNICZNYCH.
No to są jakieś jaja. Gdy mój ojciec, powiedział o tej całej sytuacji z technikami i jak to wyglądało, że chcieli po prostu dostać dodatkową kasę, to pani stwierdziła… TO JA NAPISZĘ, ŻE BRAK WARUNKÓW TECHNICZNYCH. No i przyszło. Brak warunków.

Tutaj zdjęcie skrzynki orange, w której znajdują się kable
Od razu na prawo drzwi do mojego mieszkania
Tutaj informacja, że orange kładzie nowe światłowody… w bloku, gdzie nie ma warunków technicznych…
A tak wygląda pismo od orange

W ten o to sposób orange traktuje swoich wieloletnich klientów. Płacimy miesięcznie kilka stów za 5 numerów telefonu, 2 łącza, faks już od jakichś 10, 15 lat? Nie pamiętam dokładnie… Nie mamy pańskiego Internetu, i co nam pan zrobi? Ale oczywiście, co miesiąc trzeba za Internet płacić miesięcznie 140-160zł (nie pamiętam ile dokładnie, coś koło tego). Jak dobrze, że umowa się już kończy za kilka miesięcy.

I jeszcze 2 sytuacje z pierwszej ręki.

„pewna bliska mi osoba” wiele lat temu, otwierała działalność gospodarczą w centrum stolicy, do której był niezbędny Internet. Sprzęt zakupiony, lokal opłacony, wszystko gotowe, tylko czekać na Internet… i dokładnie ta sama sytuacja. Brak warunków technicznych. Za 2, 3, 4 razem nadal to samo. Praktycznie już pętla na szyi, opłaty się naliczają, firma stoi, nie ma wyjścia… a jednak. „bliska mi osoba” nakłoniła, by jeszcze raz przyszedł technik, przyszedł, dostał „500+”, idą razem do szafy rozdzielczej, która znajdowała się tuż obok lokalu… „to ile chcesz tych łącz?”. Cała wolna szafa, nic tylko podpinać, po spytaniu się technika, o co tu chodzi, odpowiedział „a bo wie pan, pewnie deszcz padał czy coś, to im się nie chciało przyjeżdżać”.

Druga sytuacja, z przed tygodnia – moja Mama wracała do siebie do domu, mijała akurat właśnie techników orange, i usłyszała rozmowę:
- ej a wziąłeś „tu nazwa jakiegoś sprzętu”
- o #!$%@?…. Zapomniałem…
-dobra, #!$%@?, napiszemy, że nikogo nie było w lokalu
i… odjechali. Moja Mama była w szoku. Widać, że to u was stała praktyka.

Więc, jak by ktoś już zapomniał… NIGDY, ALE TO NIGDY NIE BIERZ NIC Z ORANGE!
No chyba, że masz za dużo gotówki i lubicie być #!$%@? w dupę.
##!$%@? ##!$%@? #internet #orange #orangecwel #zlodzieje #afera @OrangeEkspert
Pobierz Madin5 - ODRADZAM ZAWIERANIE JAKICHKOLWIEK UMÓW Z ORANGE!
JAK KTOŚ JESZCZE NIE ZAUWA...
źródło: comment_ZFQVlO4tbecELMhnBNLuRqdVY7Dad1tY.jpg
  • 25
@OrangeEkspert: ale o czym wy tu mówicie? Jest teraz możliwość podłączenia kabli, jednak technicy nie dostali łapówki, więc na centrali powiedzieli że nie ma warunków. Czego wy tu nie rozumiecie? zaczniecie odnosić się bezpośrednio do opisanej sytuacji czy nadal będziecie wypisywać gotowe formułki? Jak to możliwe, że u sąsiada z naprzeciwka są warunki techniczne, a u mnie ich nie ma? sprawa się ciągnie już od kwietnia. Rachunki oczywiście policzycie za cały