Wpis z mikrobloga

Mam jakiś błąd na allegro, w podsumowaniu zamówienia jak klikam "kupuj i zapłać" przycisk zamienia się w "O... trwa kupowanie" i wraca znowu do "kupuj i zapłać". Wiecie może co się dzieje?
#allegro
  • 8
  • Odpowiedz
Już chyba wiem co się stało, sprzedający w trakcie gdy uzupełniałem dane zmienił opcje wysyłki(wykasował możliwość paczkomatu, albo to jakiś błąd allegro) i gdy po wylogowaniu wszedłem jeszcze raz na moje zamówienie by je opłacić nie było opcji z paczkomatem. Co w takiej sytuacji mam zrobić, bo trochę mi nie odpowiada inna forma przesyłki?
  • Odpowiedz
@taktoto: Z jednej. Już się wyjaśniło, za drugim razem jak próbowałem zapłacić nie było opcji paczkomatu więc wybrałem pocztex48 za 12 zł i przeszło zapłaciłem i spoko. Później się okazało ze u sprzedawcy pocztex48 kosztuje 15 zł i musiałem robić dopłatę. Prawdopodobnie allegro mało jakieś błędy na serwerach.
  • Odpowiedz
A co było by w takiej sytuacji jakbym jednak nie zdecydował się na droższą przesyłkę? Można jakoś anulować zamówienie bez żadnych konsekwencji?
  • Odpowiedz
@kozaqu: Opcję wysyłki wybiera się jeszcze przed zakupem, jeśli dodasz przedmiot do koszyka zamiast naciskania kup teraz. Najlepiej robić w ten sposób (pomimo świrowania koszyka).

Pewnie nic by sie nie stało, wyjaśnilibyście sprawę i może nawet odzyskałby za wystawienie/promowanie, jeśli faktycznie błąd był po stronie allegro.
  • Odpowiedz