Wpis z mikrobloga

@Madlen_: Mnie Pani ostrzygała na mokro, nie dam się wykiwać z takiego specjału jak mycie głowy z masażem. :P Ja płaciłam 70zł za raczej krótsze niż dłuższe włosy, ale byłam bardzo zadowolona z usługi, więc polecam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@elektroda_topliwa: @#!$%@?: 70 zł za krótkie włosy?! Myślałam, że mój fryzjer jest drogi. Ja chodzę do Hedonist Hair. Mają świetny warsztat i robią cuda na głowie. Często czeszą gwiazdy na jakieś pokazy itp. Płaciłam 50 zł za naprawdę długie włosy z myciem, masażem i toną odżywki regenerującej.
  • Odpowiedz
@emipk505: No właśnie napisałam, że razem z myciem. 70zł to dla moich włosów taka standardowa cena z tego co zauważyłam, bo nigdy nie byłam specjalnie wierna jednemu salonowi, a poza lubię testować nowe miejsca i póki co Candy Studio wypadło według mnie najlepiej. ʕʔ
  • Odpowiedz
@#!$%@?: na jednosci narodowej jest fryzjerka ktora za kazde ciecie bierze 25 zl. Siostra byla podciac koncowki i wycieniowac i jest zadowolona. Nie pamietam jak ten salon sie nazywa
  • Odpowiedz
@Beata928: kurczę, patrzę i jest kilku fryzjerów na tej ulicy, mogłabyś rzucić okiem, może Ci się nazwa przypomni? :) Na coś takiego poluję od jakiegoś czasu, żadnych studio fryzur czy "instytut pięknych włosów" (o.O), tylko zwykły salonik z normalnymi cenami (,)
  • Odpowiedz
@elektroda_topliwa: Możesz, ale w Twoim przypadku cena takiego zabiegu byłaby o wiele większa, jeżeli chodzi o życie w naszym społeczeństwie, więc nie wiem czy byś zaoszczędziła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ładna kobieca aparycja może przynosić wiele profitów w sposób pośredni lub nawet bezpośredni ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ładna fryzura u kobiety to niekiedy taka inwestycja! Zawsze mówię, że fryzura u kobiety to połowa
  • Odpowiedz