Wpis z mikrobloga

@fstab: możesz wpłacić 100000 zł będziesz miał więcej, poza tym 50 zł dorzucają ekstra. Z tymi danymi to farmazony, nie rozdajesz na prawo i lewo a i tak wiele instytucji poza bankowych je ma tylko nie jesteś tego świadom.
@promocyjnaaga: nigdy nie podaję, jeśli nie muszę, a lokaty dla kilku zł zysku zakładać zdecydowanie nie muszę :-) Chodzi o to, że takie gównopromocje są robione w celu pozyskania danych i #!$%@? potem telefonami z telemarketingu do samej śmierci.
@mpmp-pmpm:
Ale przecież oni losują numer i miasto!
Mam Catch-All na serwerze i na wykop mam np. wykop@mojserwer i dzięki temu jak jest jakiś mail to wiem kto sprzedał bazę ( ͡ ͜ʖ ͡)
@promocyjnaaga: złociutka, każda jedna firma/bank z którym mam umowę (bo gdzieś #!$%@? muszę mieć konto/internet/satelitę...) #!$%@? do mnie telefonami z telemarketingu. Kolejne konto/lokata = kolejne telefony. Dziękuję, ale nie.
@mpmp-pmpm: mam ok 15 kont i kilka lokat, jakoś akurat nie podzielam Twoich doświadczeń z #!$%@? telefonami, wręcz przeciwnie i swoimim komentarzami wypaczasz wyobraźnię innych, jeżeli ktoś #!$%@? Ci telefonami to najpewniem z wyniku wyrażenia zgód w innych firmach a nie w banku (no chyba że nie patrzysz na co się zgadzasz to ok)
@mpmp-pmpm: z takich "gownopromocji" i lokat tylko w tym roku zarobiłem już 1700zl netto, a niedługo wpadnie 190zl od WBK za głupie założenie konta.

P. S. Nikt o kim bym nie wiedział i komu bym nie dał zgody mnie nie spamuje.
@fstab: @mpmp-pmpm: Trochę przesadzacie... Lokata 3,2% przy obecnym poziomie stóp procentowych to niemało. Przy włożeniu 50 000 po roku macie 1296zł po podatku. Każdy ma trochę oszczędności, tym bardziej słynni wypokowi programiści ( ͡° ͜ʖ ͡°).
To nie jest rozdawanie danych na prawo i lewo...
@promocyjnaaga: Sam mam w 3 bankach - 2 lokaty i jedno current account, ale 15 ( ͡ ͜