Wpis z mikrobloga

Jak wiecie "bomba", przez którą przełożono ostatni mecz na Old Trafford okazała się być atrapą. Całe zamieszanie związane z przełożeniem meczu będzie kosztować United około 3 mln funtów, ale chyba jeszcze więcej jednego ziomeczka.

Ciężko to przeliczyć na kasę, ale Moses, fan Manchesteru, którego widzicie na zdjęciu wybrał się na swój pierwszy w życiu mecz Czerwonych Diabłów z... Sierra Leone. 5000 km.

Pięć tysięcy kilometrów.

Na szczęście totalną załamkę udało się osłodzić, bo kibice United zrzucili się na koszty przełożenia biletu powrotnego i facet będzie miał okazję obejrzeć swoją drużynę na żywo w finale Pucharu Anglii na Wembley w najbliższy weekend.

To się nazywa wsparcie braci po szalu! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#pilkanozna #premierleague #united
futbolove - Jak wiecie "bomba", przez którą przełożono ostatni mecz na Old Trafford o...

źródło: comment_V7YekJSdmUf1i0b3JZCjW9rCeQ1l5trm.jpg

Pobierz
  • 23
@futbolove: Z jednej strony super wybrać się na finał z udziałem United, z drugiej jednak i tak pewnie będzie niedosyt. Wembley to Wembley, ale dla fana #united to jednak ten pierwszy mecz na Old Trafford to najfajniejsze przeżycie.

Tak czy owak bardzo fajnie i coś mi się zdaje (znając trochę to środowisko), że w przyszłym sezonie zawita co najmniej raz na meczu ligowym :)

A nawet nie chce mi się myśleć