Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam jakiegoś małego smartfona. I zastanawiam się na spróbowaniem jabłka w wersji 5s bo na SE szkoda mi kasy. xD Napiszcie mi jak to jest z tą baterią, aż tak strasznie? Gdybym po wifi przeglądał neta nonstop to ze 100% do 10% ile wytrzyma? Będą ze cztery godzinki? Pytam o przypadek kiedy bateria oczywiście jest w dobrej kondycji. ;)

#telefony #iphone #ios #apple
  • 11
@xbonio: Ja praktycznie używam smartfonów tak jak ich nie powinno się używać bo dane czy wifi czy cokolwiek odpalam wtedy kiedy potrzebuję i zaraz wyłączam. Chyba aż takiej padaki nie ma z baterią, że leci w oczach?
@xbonio: Ile dałeś za swojego? Gdyby producenci się opamiętali i wypuściliby 4 calowce z dobrymi bebechami na andku to byłoby ok, a tu trzeba przyznać, że Apple w tej kwestii póki co górą.
@YOLOmariolo: mam doświadczenie i z 5S i SE. Bateria o niebo lepiej w SE. 5S na baterii wifi + synchronizacja push + rozmowy około 7h, tak samo wykorzystywany SE - 12h. Do tego 2 gb ram pozwala na trochę wygodniejsze korzystanie np. z dużej ilości zakładek w Safari itp. trochę szybciej się włącza telefon, do tego touch ID również szybsze i przyjemniejsze w dotyku. Oczywiście jeżeli budżet Ci pozwala weź wersję