Wpis z mikrobloga

@supersonicmikeoftheskies:

Drogi kolego dołączyłeś film do http://www.wykop.pl/link/3170697/fbi-posiada-80-tysiecy-tajnych-dokumentow-ktore-opisuja-udzial-arabii-s/ zatrzęsło mi sie w człowieku więc napisałem to co sobie właśnie pomyślałem

1) Kiedyś na Discovery Chanel był program o ludziach którzy zbierali próbki z gruzowiska, stalowe belki były przecięte tak jakby były odcięte palnikiem, a obecność sproszkowanego aluminium wskazywała na użycie termitu. Naukowcy spieszyli się, bo stalowe zbrojenia z ruin były szybko wywożone, i topione w oceanie, tłumaczono, że ktoś t kupił i potrzebuje stali do przetopienia. nie było powtórek programu, nie ma też po nim śladu.
klucz: The Open Chemical Physics Journal, Active Thermitic Material Discovered in Dust from the 9/11 World Trade
Center Catastrophe
2) Znikały wszelkie nagrania z kamer z okolicznych budynków - policja je rekwirowała
3) Okolice ruin były ogrodzone, pilnowano dostępu do tych miejsc, i podobno coś zajebiście śmierdziało,
4) Widziałem film z analizą narań z różnych stacji telewizyjnych - wszystko wyglądało jak render, brak synchronizacji i inne cuda, autorzy filmu bardzo dokładnie przeanalizowali klatka po klatce. nie pamiętam tytułu.
  • 2
heh, już od 15 lat mam to samo zdanie na ten temat. Wewnętrzna robota.

Zeitgeist był przez wiele lat systematycznie usuwany z youtube, zostawili go w spokoju, kiedy pojawił się w amerykańskiej telewizji. Od niedawna jest dostępny w Netflixie, po polsku. Wersja z youtube jest mocno okrojona, brakuje analizy ataku na Pentagon :)

Cieszę się, że myślisz i analizujesz. Pozdrawiam.