Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w #trojmiasto jest maraton - ból dupy o zamykanie ulic został oficjalnie rozpoczęty. Za każdym razem płacz jest taki sam, najbardziej uwielbiam te komentarze "idźcie biegać do lasu" i "zwierzęta też biegają, ale w lesie" ( )

Czas iść wspierać imprezę, im więcej ludzi się pojawi tym lepiej! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#maraton #bieganie #boldupy #gdansk
  • 113
  • Odpowiedz
@Out0fControl: za trójmiasto.pl
Poniżej podajemy orientacyjne czasy kaskadowego wyłączania lub ograniczania ruchu na poszczególnych ulicach:

Żaglowa, Pokoleń Lechii Gdańsk zobacz na mapie Gdańska
(strefa START/META - zamknięcie całkowite) - 6.00-17.00
Marynarki Polskiej zobacz na mapie Gdańska (kierunek Centrum) - 8.45-15.00
Jana z Kolna zobacz na mapie Gdańska (kierunek Centrum) - 8.45-9.45
Łagiewniki zobacz na mapie Gdańska, Heweliusza zobacz na mapie Gdańska, ulica Rajska zobacz na mapie Gdańska - 8.45-10.15
Pańska zobacz
  • Odpowiedz
*>*coś się komuś nie podoba i mówi o tym głośno = ból dupy
@Out0fControl: http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_A1719hIH29ytNeNbXqj1wx9RIOGjK1ge.jpg


pokaż mi palcem gdzie ludzie stoją i nie mogą przejechać. Bo jeżdżę wszędzie wzdłuż maratonu i nie widzę.

Podczas ostatniego biegu, jeszcze w lecie stałem w ogromnym korku na skrzyżowaniu Obrońców Wybrzeża z Rzeczypospolitej, bo przecinałem trasę. I ciężko mi uwierzyć, że gdzieś nie ma podobnych skrzyżowań tym razem.
  • Odpowiedz
sam jesteś egoista skoro chcesz mieć ulicę tylko dla swojej grupki smrodziarzy


@qwertyu: XDDD

Ulica jest zbudowana tylko i wyłącznie dla tej grupki, ale może jeszcze tego nie wiesz. Jeśli tak lubisz biegaczy to zaproś ich na chodnik przed swoim domem, niech się przepychają przez pieszych. Albo niech sobie biegają deptakiem przy plaży. To jest dla nich odpowiedniejsze miejsce. Albo ulicami na jakimś zadiupiu w środku jakiejś dzielnicy. Da się to
  • Odpowiedz
sam jesteś egoista skoro chcesz mieć ulicę tylko dla swojej grupki smrodziarzy


@qwertyu: XDDD

Ulica jest zbudowana tylko i wyłącznie dla tej grupki, ale może jeszcze tego nie wiesz. Jeśli tak lubisz biegaczy to zaproś ich na chodnik przed swoim domem, niech się przepychają przez pieszych. Albo niech sobie biegają deptakiem przy plaży. To jest dla nich odpowiedniejsze miejsce. Albo ulicami na jakimś zadiupiu w środku jakiejś dzielnicy. Da się to
  • Odpowiedz
@Hank_Stinson: 364 dni w roku ulice są zamknięte dla biegania a ty mówisz, że to biegacze coś ograniczają?


@qwertyu: no nie wiem. Moze sa zamknięte dlatego, ze nie służą do biegania?! Auta mają ulice, a piesi mają chodniki/parki/lasy.
  • Odpowiedz
@MichasQGP: no, tylko tych utrudnień nikt nie odczuwa. Ruch jest płynny. Pokaż najlepiej gdzie teraz jest korek


@Out0fControl: mam wrażenie, że zaklinasz rzeczywistość... no ale dobra. Nie będę wchodził w dalszą polemikę. Jak dla mnie, jak na portalu trojmiejskim jest napisane jak wół, że dana ulica będzie zamknięta od 6-17, to nie potrzebuję jechać tam osobiście i przekonać się na własne oczy, że tak rzeczywiście jest.

Tak czy inaczej, jadę
  • Odpowiedz
@parasolki Akurat rolkarze niedawno tez mieli jakis maraton ulicami miasta, widzialem jak z eskorta policji jechali przez al. JP2 I al. Rzeczypospolitej, 15 minut czekałem aż przejada (,)
  • Odpowiedz