Wpis z mikrobloga

@wojtoon: Bez przesady. Fisz jest #!$%@?, ale to nadal rap. Popek to #patologiazewsi.

Żeby nie było, że hejtuję rap. Raperzy/składy, których cenię:
- Ten typ Mes
- Łona
- Fokus, Rahim, (Joka od biedy, za klimat/styl, nie za raperski kunszt, odnośnie Daba mam mieszane uczucia. Starego lubię, nowego mniej.)
- Taco Hemingway - do tego musiałem się przekonać po kilku przesłuchaniach. Na pierwszy rzut ucha wydawał się marny.
- Buka
@rozdajozadarmo: Joka #!$%@? swoim luźnym stylem Fokusa i Rahima razem wziętych

Można na świat całe życie patrzeć z okna
kiedy Twój zad, wyśmienicie grzeje sofa
lub zarzucić dropsa, tak żeby Ci nie opadł
i ze stojącym fiutem grać uśmiechniętą postać
można na nie być, żeby niby być kimś
albo na tak, w dół kark, prostuj i ssij
można zawsze kogoś opluć
a kiedy on Ci odda można zadzwonić po chłopców
jak
@rozdajozadarmo: Fokus kiedyś mógł uchodzić za technicznie dobrego rapera na tle naprawdę słabych nagrywek z tamtych czasów. Teraz te jego na siłę czasownikowe rymy to bida niestety. Rahim już go przerósł pod tym względem dawno temu. Wolę posłuchać Joki z pojedynczymi rymami które mordę cieszą jak Fokusa który po prostu męczy.
Joka od biedy, za klimat/styl,


@rozdajozadarmo: KEK

Przecież Joka jest totalnym bezstylowcem, sorry. Lata nierapowania zrobiły swoje. Brzmi jakby dopiero się uczył jak się rapuje.
inbifor "sam kiedyś słuchałeś K44 i to Ci nie przeszkadzało wtedy"... tak, bo to było WTEDY! Teraz mamy 2016ty rok.
@Sargon_Ankro:

To prawda, Joka nie posunął się do przodu ani o centymetr od czasu starego Kalibra. Myślę, że wymieniłem go ze względu na sentyment. Ale słucha się go nadal przyjemnie. Nie jes to rap najwyższych lotów, ale ma w sobie coś. Ciężko określić czym jest to coś.

Takie samo "coś" ma Skorup. Niby biedą wieje od tych jego prostych rymów, ale jest w nich coś prawdziwego, jest charyzma.

Czasami technika to
To prawda, Joka nie posunął się do przodu ani o centymetr od czasu starego Kalibra.

Ja bym powiedział że się cofnął, ale już się nie będę powtarzać ;]

Takie samo "coś" ma Skorup.

Nigdy nie mogłem się do niego przekonać. Jest mocno kwadratowy.

Ale ok, co kto lubi.

@rozdajozadarmo:
@Sargon_Ankro:

Nigdy nie mogłem się do niego przekonać. Jest mocno kwadratowy.


Lepiej bym tego nie ujął :)

Sam nie jestem fanem, napisałem o nim, bo pomimo słabego flow ma w sobie coś. Miałem okazje być kiedyś na koncercie, gdzie koleś lepiej rozkręcił imprezę niż Rahim z Fokusem, chociaż raper z niego mocno przeciętny.