Wpis z mikrobloga

szukam pokrowca na Xiaomi mi note, chodzi mi generalnie o coś w co mogę wsadzić telefon do sakwy rowerowej bez obaw że porysuje się itp. Etui na ramię nie wchodzi w grę (po prostu to mega niewygodne + wielkość telefonu robi swoje). W zasadzie nie mam konkretnych preferencji, no może niech wygodnie będzie można sprawdzić co jakiś czas gps/navi. Ktoś coś ma, poleci? w zasadzie co najbardziej się nadaje i jest ergo, do swojego modelu już mogę poszukać sam taguje od przyjaciół z #aliexpress, januszy z #allegro oraz fanatyków spod #rower.

czy takie coś będzie ok czy szukać czegoś innego?
  • 6
z 1 komorowym zasobnikiem


@TompsonzPolski: testowalem już wiele pokrowców i ten pod wzgledem ergonomii jest najlepszy. W zasobniku mam powerbank ktory podpiety jest do telefonu. Caly dzien moge jezdzic z wlaczonym wyswietlaczem i navi. Pozycja na mostku jest b.wygodna. W innych pokrowcach gdy patrzylem na rame to za mocno musialem zerkac w strone jaj :) Bardzo niewygodne w nieznanym terenie gdzie musze miec oko na navi. Nie wiem jak z rozmiarem
@Wychwalany: dzięki za info. Co do mocowania ja skłaniałbym się ku mocowaniu na paski, bo szybkozłącze to kawałek plastiku, strzeli i masz po mocowaniu i 10 dolanów w plecy. W powerbankiem fajna sprawa ale to wiadomo. 99% wezmę tego Rockbrosa , na ali jest ok 1.5$ taniej, ale z GA nie wyjdzie tak drogo ;) chyba że poszukam jeszcze na BG, może się uda 5/10. Thx!