Wpis z mikrobloga

@Czipsu: @bartdziur: @Pitrewk: @b2_spirit: Dodatkowe pytanie skoro się orientujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak jest z używaniem tego jtd w mieście. Bo niby diesle nie na miasto ale z drugiej strony 147 to raczej miejskie autko. Idzie to używać do dojazdów do pracy itp. (czytaj trasy 5-10km po mieście) czy laweta już na szybkim wybieraniu to mus?
@robakus07: tego nikt nie neguje, najfajniejsze FWD jakie miałem okazję prowadzić - tzn, niezależnie od wersji silnikowej, jeździłem dość dużo (moje albo w rodzinie) 147 1.6 120, 1.9 140, 156 1.9 115, 140 i 2.4 175. Każdy prowadzi się pewnie, zwarcie i czy to w mieście, czy na krętej powiatówce, czy na autostradzie jadąc ~200 km/h nie ma uczucia niepewności, czy dziwnych zachowań. Wszyscy tu płaczą nad papierowym zawieszeniem - bo
@Lookazz: Myślę, że obecnie zmieścisz się chyba nawet w niższych kwotach niż napisał @Czipsu. Ja osobiście kupiłem 1.6 TS i po jakimś czasie wyszło kilka faktycznie mniej przyjemnych rzeczy, ale to mimo wszystko nie zmienia mojego uwielbienia do tego auta ;), a poza tym kupiłem je dość tanio. Kumpel ma 1.9 JTD podobną rocznikowo i zero problemów.