Wpis z mikrobloga

Może jeszcze pamiętacie tego sierścia?
Ciągle choruje, od 3 dni temperatura, u weta zmierzyliśmy, 40,3*. Morfologia (przyzwoita) i test na białaczkę... Niestety pozytywny :( Czyli jeszcze trochę i sierścia nie będzie :( Smutno mi strasznie, przywiązałem się do kotleta, mimo, że był u mnie ledwie kilka miesięcy... Po odejściu też będzie miał dobre miejsce, w lasku, wśród drzewek, ptaków...

#veinratujekota #koty #kot
Vein - Może jeszcze pamiętacie tego sierścia? 
Ciągle choruje, od 3 dni temperatura,...

źródło: comment_WIILxOvSorHTkQinOI0AHZfRDwbeFsjX.jpg

Pobierz
  • 12
@Vein: Białaczka to nie wyrok, jest nieuleczalna ale nie zabija od razu, nie słuchaj niedokształconych wetów. Jak morfologia przyzwoita to jeszcze nie jest koniec. Jak wyjdzie z dołka można próbować leczenia interferonem. Jak kochasz koteła to jeszcze nie czas żeby się poddawać. Znajdź dobrego weta co ci kota poprowadzi to ma szanse być z tobą jeszcze długie lata.
@Vein: Interferon ludzki jest tańczy ale mniej dostosowany jeśli dobrze pamiętam coś koło stówki, koci to koszt kilku setek za całą terapię. Resztę kotów masz szczepioną na białaczkę ?
@Vein: To niedobrze musisz je też przebadać, jeśli wynik będzie (-) to musisz zastosować podwójne szczepienie w odstępie 2 tygodni i co najmniej 2 tygodnie izolacji po szczepieniu.