Wpis z mikrobloga

Mam zamiar wykupić na miesiąc pełny dostęp do kursów (głównie kursy #webdev) i właśnie zastanawiam się gdzie mi się to najbardziej opłaci. Przeważnie ceny za miesiąc to coś w okolicach 25$, ale można też znaleźć ceny kilkakrotnie wyższe. Jakie jest wasze zdanie? Kupiliście kiedyś, gdzieś pełen dostęp, ile wam zostało w głowie z tego? Jakiś czas temu podobały mi się kursy od codeschool, forma video+ zadania na zaliczenie. W co warto zainwestować?

#programowanie #naukaprogramowania

Gdzie wykupić pełny dostęp?

  • Codecademy 11.8% (18)
  • Codeschool 9.2% (14)
  • Treehouse 2.6% (4)
  • Materiały uczelniane Coursera/edX 6.5% (10)
  • Inne/sprawdzam 69.9% (107)

Oddanych głosów: 153

  • 25
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: odpowiedziałem czemu nie warto, ale i tak kolejny zakompleksiony sie musi czepiać, och jacy szlachetni programiści nagle sie stali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@M4ks: Tak #!$%@? wszyscy są zakompleksieni, tylko nie ty. Zarabia ponad przeciętną pensję w Anglii i już #!$%@? wszechwiedzący programista, jak programować to tylko od małego, potem już nie ma sensu się uczyć. O panie, a oglądać tutoriale? Na co to komu.


@Dante15: Nie przejmuj się, każdy kiedyś zaczynał, ale niektórym odbija jak dostają hajs i cisną wszystkich dookoła. Co byś nie wybrał to będzie to podobny poziom, takie tutoriale
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: uu, ta Anglia Cię boli? Nikt tutaj nic o niej nie wspominał.. Czy może Scala? Tez nic o niej nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I nie pisałem ze wcale nie warto, tylko ze z wideo nie warto i to jeszcze płacić.
Jak sam stwierdziłeś ponadprzeciętna pensja daje mi pewne podstawy by cos o tym wiedzieć...
PS kup sobie maść, serio.
  • Odpowiedz
@M4ks: No #!$%@? stary, tak zajebiście masz w tej Anglii, że całe dnie siedzę i o niej myślę. Po prostu cie kojarzę i wiem gdzie pracujesz i mieszkasz. Emigracja to tylko dodatkowa perełka do twojego zachowania.

Pisałeś, że z wideo nie warto i że nie warto płacić, dlaczego? Świetne podstawy podane w przystępny sposób z interaktywnymi kursami, zadania, projekty. Sam płacę cały czas na egghead.io, lynda.com i nie żałuję, ale pewnie
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: zabrzmiało jak groźba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pisałem dlaczego nie maja sensu, od samego początku. Może zamiast sie rzucać zacznij czytać ze zrozumieniem? Ja wiem, ze łatwiej sie lizać po jajkach.. Ale ile można ?
  • Odpowiedz
@Gietson: html, css ogarniam myślę w dobrym stopniu, teraz uczę się js i oprócz tego robię stronę w bootstrapie, także podstawy podstaw już chyba za mna ;)
  • Odpowiedz