Wpis z mikrobloga

Mam problem z konfiguracją Google Apps dla firm, konfiguracja rekordów MX jest dokładnie taka jak wymaga Google, natomiast w panelu OVH mam następujące błędy:

zone ppx.agency/IN: mail.ppx.agency/MX 'alt4.aspmx.l.google.com.ppx.agency' has no address records (A or AAAA)
zone ppx.agency/IN: mail.ppx.agency/MX 'aspmx.l.google.com.ppx.agency' has no address records (A or AAAA)
zone ppx.agency/IN: mail.ppx.agency/MX 'alt2.aspmx.l.google.com.ppx.agency' has no address records (A or AAAA)
zone ppx.agency/IN: mail.ppx.agency/MX 'alt3.aspmx.l.google.com.ppx.agency' has no address records (A or AAAA)
zone ppx.agency/IN: mail.ppx.agency/MX 'alt1.aspmx.l.google.com.ppx.agency' has no address records (A or AAAA)

Co to oznacza? Po mojemu to brak skonfigurowanej domeny po stronie serwerów google - czy się mylę? Cały proces został przeprowadzony krok po kroku za pomocą kreatora w panelu Google, więc nie wiem skąd te problemy…

#webdev #internet
  • 10
@iErdo: @dGustator: popatrz jaki użyteczny wątek stworzyleś ;) W sumie nie wiem po co się wtedy tak uniosłem - kropka/brak kropki to jest zmora bo część paneli w celu ułatwienia sama gdzieś dodaje kropki, inne tego nie robią i de facto póki się nie sprawdzi co się stworzylo to do konca nie wiadomo czy dobrze ;)