Wpis z mikrobloga

Dawno nas nie było, ale pochłonęła nas praca, w dodatku byliśmy w bardzo, bardzo egzotycznym miejscu i montowaliśmy naszą folię inteligentną na kompletnym zadupiu ( )

Tak czy inaczej wideo z tej realizacji pokażemy niebawem. Tymczasem krótki #gif z naszej przedostatniej realizacji w #norwegia

#pracbaza #sonte #technologia

Pobierz
źródło: comment_ZK9hRj4lfbAglQ2Jq0BtL9ACyLSeebf1.gif
  • 195
@SONTE: Sam się kiedyś zastanawiałem nad możliwością realizacji szyby, stawałaby się matowa, lub przyciemniona na moje pilotem żądanie, a tu proszę - SONTE comes in like a boss. Chętnie bym dla was pracował i montował sobie te cuda, ale obecna robota nie pozwala na zbyt długie wyjazdy. Planujecie produkt, który się ściemnia, zmienia kolor, posiada wzór?
@SONTE: Panowie, jestem pod olbrzymim wrażeniem :) Marzy mi się coś takiego w domu, wołajcie jak zejdziecie do 500zł/m2 :)

A ten minimum 1m2 to 100x100cm, czy np. 50x200? Można dowolne wymiary?
Druga sprawa - cena to sama folia czy razem z 'osprzętem'? A jeśli z osprzętem, to czym jest ów tajemniczy osprzęt? Zasilacz? Pilot? No właśnie - zasilacz.. Jak się go podłącza? Przygotowujecie na wymiar dla klienta folię i wyprowadzacie
@Deadly:

Planujecie produkt, który się ściemnia, zmienia kolor, posiada wzór?


Ściemnia, zmienia kolor - tak, naprawdę mocno nad tym pracujemy. Posiada wzór - jest to możliwe już teraz. Idzie nanieść wybrany przez siebie wzór i osobno go "zasilić"
Tak, ok. 5W/m2


@SONTE: Można podpiąć to do instalacji z panelem słonecznym i akumulatorem? W sumie ta folia mogłaby sama zbierać energie, jeśli jest przyklejona do okna.