Wpis z mikrobloga

Mirkosławy, potrzebuję pomocy w wyborze klimatyzatora do pokoju. Jest mi non stop gorąco, nawet zimą a teraz jak tak grzeje, to już po prostu nie wytrzymuje. Słyszałem o klimatyzatorach na lód/wodę, gdzie wiatrak "rozsyła" chłodek po pokoju. Miał ktoś coś takiego? Możecie polecić konkretne urządzenie w cenie tak maksymalnie do 500 zł? Tylko coś co naprawdę będzie działać, a nie typowy wiatraczek, który daje efekt pomachania sobie wachlarzem.

#pytanie #pomocy #technika #technologia #oswiadczenie #klimacontent #klimatyzacja #niewiemjaktootagowac
  • 5
  • Odpowiedz
@PaanieDajPanSpokoj: zapomnij. To guwno nie warte złamanego grosza.
Za 500 zł to raczej słabo, ale może kupisz używany prawdziwy klimatyzator przenośny.
Ale to i tak tylko takie biedarozwiązanie bo tak naprawdę to tylko split.
  • Odpowiedz
@PaanieDajPanSpokoj: niestety te schladzacze to wyrzucenie pieniędzy w błoto. przenośne klimatyzatory też często robią więcej szumu niż chłodu. klasyczny split zrobi tutaj najlepsza robotę i nie wiem czy jest sens oszczędzać na takim urządzeniu jeśli człowiek źle znosi upały i do tego siedzi na poddaszu. mysle że min 2 koła musiałbyś zainwestować w takie urządzenie ale przekonasz się że warto było. jak chcesz coś po kosztach zrobić to poszukam używanego
  • Odpowiedz