Wpis z mikrobloga

Jeżeli sąsiad mający działkę obok, zrobi se odwodnienie swojej działki na mój teren zalewając mi podwórko, to zgłaszam sprawę do gminy - i dyskusji tu nie ma. Co w przypadku, jeżeli odwodnienie swojego terenu zrobiła GMINA na moją działkę? I to jeszcze ulicy? Do kogo uderzać w tej sprawie? Do gminy? To było by nie poważne... I tak samo dalej, jeżeli w ten sposób zrobił powiat - do kogo pisać skargę? A jeżeli Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad? Kto nad tymi ostatnimi #!$%@? stoi?

#zalewajo #nieruchomosci #budujzwykopem #drogi
  • 11
Jeżeli sąsiad mający działkę obok, zrobi se odwodnienie swojej działki na mój teren zalewając mi podwórko, to zgłaszam sprawę do gminy - i dyskusji tu nie ma. Co w przypadku, jeżeli odwodnienie swojego terenu zrobiła GMINA na moją działkę? I to jeszcze ulicy? Do kogo uderzać w tej sprawie? Do gminy? To było by nie poważne... I tak samo dalej, jeżeli w ten sposób


@robertx: kup pompę i pompuj w drugą
@i_love_poland: Dyskusja z nimi do tego mniej więcej się własnie sprowadza...
@krzysztof114: Właśnie o to chodzi, że GDDKiA jest chyba szefem samym dla siebie... Gmina ich nie ruszy, starostwo ich nie ruszy, co zostaje? Może wojewódzki inspektor nadzoru budowlanego? Sam nie wiem...