Wpis z mikrobloga

#szydelkowanie #diy #handmade #rekodzielo #marvel

No to #chwalesie - moje najnowsze (i w sumie chyba największe) dzieło jest gotowe, aby podbijać świat. Może hype na #deadpool już minął, ale jestem z siebie na tyle dumna, że musiałam się pochwalić ʕʔ Jeśli ktoś chce przygarnąć/sprezentować komuś tego pana, to jest na sprzedaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej zdjęć będzie na moim szydełkowym fanpejdżu
Inne moje szydełkowce pod tagiem #szydelkowewytwory
Pobierz
źródło: comment_ofgzGiGo5Ugz9XJspmm6rzgrQAIYAujB.jpg
  • 16
@monkali: Dostępnego nie mam niczego, bo robię to na zamówienia głównie. Ten przystojniak powstał w zasadzie w wyniku nudy, a rzadko mi się to zdarza. Mam sklepik na Etsy, ale chwilowo nieczynny, no i przyjmuję zamówienia customowe tu i na fanpejdżu :)
Ale poza Deadpoolem robiłam jeszcze Kapitana Amerykę (zdjęć brak), parę razy Lokiego i Czarną Wdowę (zdjęcia są gdzieś na moim fanpejdżu).
@anenya: Ja to nie wiem, moje szydełkowce są upośledzone, ludzie nie plusujo, nie są takie ładne jak twoje. Ale w twoich to w ogóle jestem zakochana, myszy były genialne, a Shaun... Wyobrażam sobie frustrację przez bobble stitch :D Na konwentach to w sumie nie wiem, bo częściej mi schodzą raczej postaci z #leagueoflegends i anime niż marvelowskie ( ͡° ʖ̯ ͡°)