Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki, sporo z was widziało już pewnie reklamy hosted.pl, osoby z Gdańska szukające pracy pewnie też natknęły się na ogłoszenia pracy w tej firmie jako opiekun klienta, czy ktoś już może powiedzieć coś więcej na temat tej firmy ? ja zrobiłem mały research w necie żeby czegoś się o nich dowiedzieć i coraz bardziej nie wiem o co chodzi xD Firma ma reklamy wszędzie więc musiała wydać na to kupę kasy, natomiast z tego co widzę zarejestrowana jest w wirtualnym biurze na Chmielnej 2/31 w Warszawie a na rozmowy kwalifikacyjne w Gdańsku zaprasza do jakiegoś mieszkania w bloku na Ujeścisku xD Dyrektorem działu human resources jest chyba laska z liceum czy dopiero po liceum xD Może jakieś małe wykopowe CSI żeby rzucić na sprawę więcej światła ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#hosting #pozycjonowanie #gdansk #csiwykop #hosted
  • 27
@Bonhart1989:


za katalogowanie można dostać filtr, do wyszukiwarek możesz dodać się sam w mniej niż 2 minuty, nie wiem jak na pozycje miałoby wpłynąć dodanie do jakichś rankingów a o "dodawaniu do odnośników" jeszcze nie słyszałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oferta skierowana do nieświadomych ludzi, którzy nie będą się później szarpać o te 19 zł jak się zorientują, że zostali zrobieni w bambuko.
@ksaler: na razie nabijają sobie klientów, ale z takimi warunkami co dają za takie pieniądze osiągną w branży


tylko czekać na ból dupy Januszów i Grażyn co polecieli na ich marketing
na razie nabijają sobie klientów, ale z takimi warunkami co dają za takie pieniądze osiągną w branży

nic

tylko czekać na ból dupy Januszów i Grażyn co polecieli na ich marketing


@mati75: ja bym się nie zdziwił, gdyby odpalili wkrótce komunikat: "Zobaczcie jak bardzo wierzycie reklamie i obietnicom bez pokrycia. Uważajcie na bezpieczeństwo w sieci". Nie wierzę, żeby firma która wywala tyle $ na reklamy okazała się firmą krzak. To nie