Wpis z mikrobloga

@mBartek89: ciekawe kiedy. Jak kupiłem kolekcjonerke W3 a potem Serca z kamienia to dostawałem je dwa dni po premierze. Tyle w temacie CDP.
  • Odpowiedz
@BQP: ja zamawiałem na cdp.pl dodatek serca z kamienia to mi przyszło w dniu premiery, miałem do odebrania w kiosku, nie miałem problemów z przesyłką od cdp.pl.
  • Odpowiedz
@oreze: @Losowany: @mBartek89: ja zamawiałem kurierem i czapa. Zakładam, że nie trafiłem w pierwszy rzut a odbiorców było sporo. Jednak więcej na cdp nie kupię, jeżeli jest to samo mam na muve, gdzie pudełko z grą potrafiło przyjść przed premierą.
  • Odpowiedz
@sylvvy: @BQP: @mBartek89: @oreze: @peterek93: A wiecie, co Wam powiem? To, że raczej martwić to się nie ma czym, bo będzie jednak bardzo dużo kopii udostępnionych dla graczy. Pamiętam jak była premiera serca z kamienia, to w saturnie czy media expert widziałem od groma tych kopii, fakt o 10 zł drożej niż na stronie ale ogólnie każdy dostanie niezależnie od partii. Tydzień po premierze nawet dalej widziałem
  • Odpowiedz
@Losowany: o to się akurat nie martwię, że zabraknie. Akurat stwierdziłam, że mam środki na paypalu i sobie zamówię żeby było z głowy, ale strona się wykrzaczyła. W sumie przyjęło mi zamówienie, ale zmieniło sobie metodę płatności. Nie wiem jakim cudem. :)
  • Odpowiedz
@kajojekb: no mi właśnie tak samo. Musiałam zrobić nowe zamówienie a tamto anulować. Ale już zapłacone, jaram się jak czarownice w Nowigradzie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ciekawe czy podadzą jakieś dane o tym ile osób zamówiło w ciągu pierwszych 24 godzin.
  • Odpowiedz