Wpis z mikrobloga

@Oszczer: pierwszy raz słyszę tak idiotyczny argument XD strach wyjechać na ulice z tablicami założonymi bo jeszcze ktoś zobaczy i spisze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@tourer: bo sprzedawcy myślą, że zostaną zidentyfikowani. A i tak podają nr telefonu, na zdjęciach często widać konkretną lokalizację itd. ;) Ja bym nie zakrywał. Nawet bym podał VIN. Nie mam nic do ukrycia.
  • Odpowiedz
@Shirako: ja używam prepaida i też mi się zdarzył telefon z firmy. Zlecałem coś na oferia.pl, dzwoniący z firmy krzak pan był zdziwiony gdy zapytałem go skąd ma mój numer. Obiecałem zgłosić sprawę do GIODO i pan już nigdy więcej nie zadzwonił. Dobra zasada - zawsze pytać skąd ktoś ma numer.
  • Odpowiedz
@tourer: https://www.facebook.com/AutoMotoSerwisChannel/?fref=ts
Kiedyś gość z tego kanału pisał, że zdarzyło im się kilka razy, że po wystawieniu ogłoszenia auto zostało skradzione lub przynamniej ktoś próbował. Gdzieś tam nawet dopytywałem i nie chciał powiedzieć czemu tak się dzieje. W każdym razie namierzenie tego gdzie stoi auto nie jest podobno trudne, a jeśli nie zgadną na podstawie zdjęć to pewnie normalnie dopytają o adres przez telefon.

W ogłoszeniu masz często od A do
  • Odpowiedz