Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam bardzo brzydkie piersi. Nie dość, że mam jasne sutki, niemal niewidoczne to jeszcze moje cycki różnią się wielkością (jedna duże A, druga małe C). Mam kompleksy od kilku dobrych lat, mam problemy z dobraniem staników, a wyjście na plażę w stroju kąpielowym to dla mnie koszmar. Od dawna myślę o operacji. Niestety mój facet (z którym jestem już ponad 5 lat) nie rozumie tego i mówi, że nie pozwala i nawet raz powiedział, że mnie zostawi jeśli to zrobię. Czy naprawdę wy faceci wolicie brzydkie, nierówne piersi od ładnych, operacyjnie poprawionych?

#zwiazki #cycki #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 24
  • Odpowiedz
Anon: > Od dawna myślę o operacji. Niestety mój facet (z którym jestem już ponad 5 lat) nie rozumie tego i mówi, że nie pozwala i nawet raz powiedział, że mnie zostawi jeśli to zrobię.
ale zjeb. jeśli operacja to jedyne co wyleczy twoje kompleksy to nie wyobrażam sobie żeby facet cię nie zrozumiał i nie wspierał

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
  • Odpowiedz
Anon: kobiety dużo bardziej krytycznie postrzegają same siebie, niż ich faceci. Cyc naturalny zawsze jest ładniejszy nisz sztuczny. Czasami to co czyni nas pięknym i jedynymi w swoim rodzaju to właśnie drobne niedoskonałości. Cycki spod skalpela z drugiej strony są zawsze takie same. Skoro facet mówi Ci, że są ok, to znaczy że są ok.

zróbcie sobie dobrze na zgodę i poprawi Ci się humor

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bo wolimy naturalne piersi, które wcale nie muszą być idealne, żeby nam się podobały. Twój facet kocha Twoje cycki i powinnaś to docenić, a nie próbować poprawiać na siłę. Zaufaj facetowi, że podobają mu się takie bimbałki jakie masz i doceń to, a nie próbuj uszczęśliwiać go na siłę poprawiając sobie coś, co wg niego jest bardzo dobre. Trochę zaufania do facetów, my też mamy uczucia, zwłaszcza do piersi
  • Odpowiedz