Wpis z mikrobloga

@w1snia337: Osobiście mnie to nie interesuje szczególnie ale dla mnie każdy piłkarz pierwszej drużyny powinien medal dostać. No, bo w jaki sposób określasz, że ktoś nie miał wpływu na wygranie jakiegoś trofeum?
  • Odpowiedz
@w1snia337: regulamin BPL jest prosty to klub decyduje kto dostanie medal , federacje przyznaje 40 medali i wolności Tomku w swoim domku . Licząc wąska kadrę Lester i to ze wasyl jest tam lubiany medal dostanie ! Ot cała magia
  • Odpowiedz
@w1snia337: A teraz wyobraź sobie hipotetyczną sytuację, że Leicester wygrywa mistrzostwo jednym punktem nad Tottenhamem a Wasyl w przeciągu tych kilku meczów gra dobrze i gdyby nie jego dobra gra może Leicester miałoby 1 czy dwa punkty mniej. Albo, że w szatni wpływa bardzo dobrze na zespół? Jak to rozstrzygać? Liczba meczów? Można zagrać 3 mecze po 90 minut i to będzie więcej niż 10 meczów po 15 minut wchodząc na
  • Odpowiedz
@w1snia337: Grał np. w meczu z Evertonem gdzie zebrał świetne recenzje a Leicester wygrało 3:2. Wyobraź sobie, że zamiast niego zagrałby ktoś słabo i byłoby 2:1 dla Evertonu. Wtedy 3 punkty w plecy mogły mieć duże znaczenie, bo nie było przewagi nad resztą stawki i Leicester pod większą presją by mistrzostwa nie zdobyło. Dla mnie sytuacja trudna do rozstrzygnięcia.
  • Odpowiedz
poza tym ja nie chce pisać przepisów, tylko nie rozmiem bólu związanego z ewentualnym nie przyznaniem, on jest po prostu słaby, zawsze był.


@w1snia337: To trzeba było od razu pisać, że masz do niego negatywne nastawienie i podświadomie będziesz bronił swojego toku rozumowania pod kątem twojej opinii o nim a nie o jego wkładzie w drużynę. Zagrał 3 mecze, we wszystkich dobrze, mógł mieć dodatkowo wpływ na atmosferę bądź zagrzewanie kolegów
  • Odpowiedz