Wpis z mikrobloga

@fearcd: możesz dokładniej wyjaśnić, bo nie wiem co masz na myśli z tą drugą opcją :) Dziwne, bo przed aktualizacja grałem sobie normalnie w hs na telefonie, a po wejściu dodatku urządzenie nie zgodne :(
@szmitek_: na początku zaznaczę że root też wymagany. W pliku build.prop znajdują się między innymi dane modelu telefonu pokazywane choćby w systemie i z których korzysta sklep play i inne aplikacje googla aby sprawdzić czy tel pasuje do wytycznych producenta aplikacji czy nie. Trzeba zmienić zwykłym notatnikiem kilka linijek odpowiadających za model telefonu na coś kompatybilnego z hs. Ale z głową bo zmiana na pałę może uceglić telefon.
@szmitek_: A jeszcze jedno ,pierwsze spróbuj tego: https://m.reddit.com/r/hearthstone/comments/4af84o/hearthstone_android_modding_thread_gone_wild/

ściągasz apk z tego wątku, instalujesz na fona, on sam ściągnie resztę plików i będzie działać. Tylko ściągnij najnowszą wersję gdyż one się nie updatuja.

ostatnia szansa to. ściągasz amazon AppStore ze strony amazona szukasz hs ściągasz grasz. Ale sposób z wątku reddita powinien działać z tym że co update musisz go odwiedzić i ściągnąć nowe apk.
@szmitek_: Hmm dziwne, u mnie mimo iż na sklepie googla nie było to w amazonowym wyszukiwalo bez problemu. no ale potem na tamten tel korzystałem z tego wątku na reddicie bo było dla mnie wygodniej.