Wpis z mikrobloga

Mirasy z #katowice, ma ktoś może jakieś rekomendacje jeśli chodzi o zajęcia z pływania, indywidualne lub dla dorosłych?

Nie szukam stricte nauki pływania, bo coś tam ogarniam. Problem w tym, że nauczyłem się pływać dopiero po liceum i kurs na który chodziłem dał mi tylko podstawy kraulu i pływania na plecach. A chciałbym się trochę podszkolić, żeby nie było strachu wejść na głębszy basen. Ktoś miał doświadczenia z czymś na rodzaj trenerów personalnych znanych z siłowni?

#plywanie
  • 7
@egoistyczny_logistyk: moim trenerem był tata :) Jak byłem mały, mieliśmy motorówkę nad morzem. Często tata mnie brał na przejażdzkę, i dla żartów wyrzucał 2km od lądu...
No i tak jakoś nauczyłem się pływać, i w sumie w gimnazjum i liceum nagrody i medale zdobywałem.

Ale nie powiem, że z tej metody nauki mojego ojca najtrudniejsze było wywiązanie się z worka i i uwolnienie rąk z węzłów. Ale jak widać, zawsze się
@egoistyczny_logistyk: sprawdz w Palacu Mlodzierzy przy Mikolowskiej. Mnie uczyl dawny trener Otylii, ale to bylo pare lat temu. W kazdym razie basen 25m, ok 10m to strefa do 1.65m. Sa #!$%@? nauki plywania. Zaczynasz na plyciznie + decha zeby wycwiczyc ruch nogami i pozniej na glebokim + decha miedzy nogi zeby ogarnac ruch rekami. Osobiscie polecam isc w klasyka o ile nie myslisz o starcie w zawodach. Malo meczace i pozwalajace
@lojesu: @egoistyczny_logistyk: dokładnie, chodziłam z 15lat temu do tego gościa, genialnie mnie nauczył pływać i cena była rozsądna za indywidualne. Potem miałam ok 12 lat przerwy i jak w tym roku wróciłam do pływania raz w tygodniu to dalej spokojnie ogarniam, ale już nie tak technicznie i wydajnie jak kiedyś