Wpis z mikrobloga

@panami: po prostu oceniaj sobie to jak chcesz; ja jednak jestem przekonany że mam rację (i nie tylko kwękam, bo sądzę że robię tu znacznie więcej pozytywnych rzeczy niż spamująca zielonka, której zachowanie mi się nie podoba i wyraziłem to jasno).

Wiem, że jest to miejsce w którym każdy może sobie robić co chce i właściwie reszcie nic do tego, ale nie rozumiem jak możecie stać po stronie kogoś ewidentnie robiącego
@rbielawski: powiem tak, nie wiem co napisałeś w pierwszym komentarzu. Też dostaje zezuncji od rymów tej zielonki, ale po prostu to nie pierwszy raz jak widze gdy ludzie spod tagu #programowanie (xD) potrafia kogos zrownac z gownem za nadużycie tagu, zamiast to po prostu zignorować.
@panami: Po prostu wypadałoby odróżniać pomyłki wynikające np. z nieznajomości tematu lub mylenia szeroko pojętej informatyki z programowaniem - bo takie coś też olewam, od celowej złośliwości, niezależnie właściwie pod jakim wypokowym tagiem (stąd śmieszą mnie jakieś zarzuty o bycie 'wielkim wykopowym programistą 15k', którym nie jestem). Goście rzucający się na wszystko co najtańsze albo darmowe spod #cebuladeals albo #rozdajo też mnie trochę bawią, ale to nie znaczy że muszę im
@rbielawski: Kolego, wiesz ile razy ja byłem wołany do wpisu o muzyce typu gothic pod tagiem #gothic albo jak ludzie tagują non stop jakieś widoki #wow mimo że to tag od gry? I co? Odznaczyłem, ktoś zmarnował moje 3-4 sekundy. Wyzywanie kogoś z tego powodu nie jest ok i w sumie dziwne że wykop takie coś wytknął komuś bo często tutaj widzę chamstwo i plusowanie tegoż chamstwa. Kojarzę cię z innych
@MuchomorCzerwony: @kiszczak: @rockydoggy: @panami: @UrbanHorn: Nie wiem, czy wszystkich nie pominąłem, trudno.

Panowie, #!$%@?ąc od bardzo emocjonalnego podejścia kolegi @rbielawski chyba naprawdę nie rozumiecie, o co tutaj chodzi. Obserwuje ktoś z was tagi, żeby otrzymywać powiadomienia, kiedy coś się pod nimi pojawi? A obserwował ktoś z was tag #programowanie? Czy wiecie, ile tam spamu się pojawia? Ja wytrzymałem kilka miesięcy od założenia tego tagu, potem dałem
@Wozyack: Ja to wszystko rozumiem i nadal podtrzymuję swoje zdanie. Jeśli przychodzi moment takiej frustracji/gniewu/zdenerwowania, że zaczynamy kogoś wyzywać, to najwyższy czas ochłonąć. Pobudki to sprawa drugorzędna.
@Wozyack: To słowo ma pejoratywny wydźwięk i tego nie zmienisz. Zresztą sam się przynał, że nie był kulturalny. Do tego kontekst w jakim go użył. Zresztą to jak nazwał drugą osobę ma drugoplanowe znaczenie. Coś innego jest ważne.
@rbielawski: Jako, że bezpieczeństwo to z kolei moja branża muszę zwrócić na to uwagę:
stawianie stróży/ochroniarzy/etc. w jednym rzędzie to jak stawianie znaku równości między informatykiem/administratorem sieci/programistą.
@kiszczak: Odpuść filozofowanie - rozumiem, ale chodziło mi jedynie o przedstawicieli zawodów często będących określanymi mianem 'ciecia', równie dobrze mógłoby to być zestawienie pielęgniarka/pilot samolotu, gdyby ludzie tak mówili.
Odpuść filozofowanie


@rbielawski: Odpuść taką postawę obronną. Jeśli ktoś Cię tu atakuje to nie jestem nim ja. Różnimy się zresztą zupełnie w interpretacji pojęcia "filozofia", więc chyba szkoda wzajemnie czasu na aż daleko idące dysputy. Dobranoc.