Wpis z mikrobloga

@Glebrin: czylicwg Ciebie pełen socjal w postaci 500+, trzymanie pieczy nad handlem ziemią rolną, próba calkowitej inwigilacji obywatela, są mniej komunistyczne niż to co robiła po?
  • Odpowiedz
  • 0
@nom_om: PO zamiast 500+ chciała przyjąć tzw. uchodźców, przypominam że później sama zaproponowała taki sam program. Niedługo byłoby wszystko wyprzedane Niemcom, dla zyskania uznania Merkel. Inwigilacja? Karty sim?... Przypominam jak była afera podsłuchowa i że winę ponoszą nielegalnie podsł#!$%@?ący, bo działali na niekorzyść państwa (partii). Po za tym obrona komunistów, chowanie na powązkach, ochrona pomników, karanie za foliowanie pomników- brak mi słów.
  • Odpowiedz
@Glebrin: co ma 500+ do przyjmowania uchodźców? Wszystko wyprzedane Niemcom? To jest to słynne tworzenie chochoła. Niemieckie media, niemiecka propaganda, niemiecka agentura, niemieckie sranie .... Demagogia. PiS podporządkowała sobie TVP, prokuraturę, próbuje kombinować z TK żeby nikt nie był w stanie podważyć ich pomysłów, bo jak się tłumaczą " wygrali wybory to mogą sobie robić co chcą". To nie jest wystarczająco?
  • Odpowiedz
  • 0
@nom_om: Bo PO mówiła, że nie ma pieniędzy na 500+, a na socjal dla niezliczonych ilości uchodźców pieniądze się znajdą zawsze.. PO podporządkowała sobie dokładnie to samo,(spójrz na sprawę logicznie- kto by chciał rządzić pod mediami starej opcji politycznej? Od Lewickiej i Kraśki, aż ciekła nienawiść i stronniczość) gdyby PO nie zmieniła sędziego przed czasem tylko zgodnie z prawem , to najprawdopodobniej wszystko byłoby ok- noe przypominam sobie żadnych KODów
  • Odpowiedz
@Glebrin: a wiesz że PiS to miała być #dobrazmiana a nie dobra, zmiana prawda? Czym różnią się od PO robiąc to samo co oni. Pfff... nawet nie, robią to tak bezczelnie że jest to aż żenujące, a ich jedyne tłumaczenie to to że PO to, PO tamto. 500+ nie ważne czy w wydaniu PiSu czy PO to #!$%@? patologia i +100 do komunizmu.
  • Odpowiedz
  • 0
@nom_om: Może warto napędzać przyrost naturalny żeby w przyszłości zbierać tego owoce? Na razie nie ma co pisać, że będzie to samo, a żule przepiją, przepalą, albo coś jeszcze. Gorszego marnotrawienia kasy niż na stypendia socjalne dla studentów nie widziałem, dziwne że nikt na to nie narzeka, a gwarantuję Ci że 95% tej kasy idzie na alkohol i na papierosy. Może niektórym bieda faktycznie doskwiera, ale większość oszukuje system, rodzice
  • Odpowiedz
  • 0
@nom_om: Nie wszyscy muszą być studentami, a szkoła jest obowiązkowa do 18 lat. Pewnie się domyślasz jak wygląda to kształcenie ,, idę bo dają stypendium socjalne, co będę w domu siedział,,. Skoro tak piszesz, to jednak jesteś przekonany, że 500+ zadziała?
  • Odpowiedz
@Glebrin: oczywiście że zadziała, będziesz miał w #!$%@? głupich dzieci. sam jestem studentem, obracam się w kręgu studentów:
1. nikt ze znajomych co ma socjalne nie wykorzystuje systemu, biorą tylko Ci co rzeczywiście muszą
2. nie znam nikogo kto poszedł na studia bo dają stype socjlaną....
  • Odpowiedz
  • 0
@nom_om: Czemu od razu głupich? Nie wiem co to za tok myślenia.. Studia to jakiś wyznacznik? Też jestem studentem i widzę pełno debili. Co do pkt. 1 i 2 nawet o tym nie wiesz, bo nikt zdrowo myślący się nie przyzna, a najczęściej to oni są naczelnymi żulami, nie raz słyszałem wśród studentów rozmowy na ten temat i podś#!$%@?. Nie masz na uczelni ,,wiecznych studentów,,? Taki sam absurd jak 500+
  • Odpowiedz