Wpis z mikrobloga

Cześć, mam trochę pyłu na zbyciu i postanowiłem zrobić grywalne decki dla prawie wszystkich klas postaci.
Chciałbym, żebyście mi pomogli, ocenili i stwierdzili czy te wersje ( budget ) będą grywalne.
Robię dla wszystkich klas, żeby mieć z głowy questy, mieć urozmaicenie.

Mam około 3.5k pyłu, te modyfikacje które podałem są raczej wymuszone przez brak pyłu na craftowanie wszystkich potrzebnych kart. Pod linkiem do decku wymieniam tylko to co w nim zmieniam lub craftuje.
Dajcie też znać czy karty które craftuje warto robić czy lepiej dołożyć na coś innego.

1. Warrior Patron


2. Druid C-Thun Trump


3. Priest C-Thun Mr Savage


4. Warlock - zoolock


5. Shaman Loyan


6. Paladin Aggro


#hearthstone
  • 10
@OstrzeKtoreZabijaLewakow: jak zrobie n'zotha bez sylvany i innych to priest bedzie nie dorobiony a na inne decki nie bedzie pyłu.
Jeszcze mogę odpuścić warriora i nie zrobić gromasha i mieć 1.6k pyłu żeby zrobić zoo dobre, ewentualnie leeroya którego moge włożyć do warriora, tego paladyna i warlocka ( ale w żadnym nie jest jakoś op ).
pokażesz shamana aggro którego masz na mysli? i skąd więc tyle ludzi robi tego loyanowego
@Lewo:
1. W nowym patronie Hogger praktycznie nic nie robi. Grommash must have.
2. Mire Keeper to tylko 100 pylu za karte a jest przydatnym rampem. Reszta git.
3. Priest nie jest wart ani jednej sztuki wydanego pylu - praktycznie nie istnieje w obecnej mecie.
4. Zoolock bez Sea Gianta da radę, ale bez Imp Gang Bossa slabiutko. Knife Juggler to must have.
5. Shaman Loyana jest obecnie najlepszym shaman deckiem
@ZwyklyMarcin: wczoraj widziałem priest deck na dreamhacku z turnieju, wersje z auchenaist i trochę inną, ale chyba nią grają.
idea decku shamana chyba sensu nie traci, to było jako finisher, ale nie opiera się tylko na tym ( nie jest to wyłącznie otk). do tradeowania zastanawiam się właśnie czy nie lepiej al'akira
@ZwyklyMarcin: właśnie, czym to się różni prócz tego, że można spodziewać się z jakim deckiem gramy?
decki są jakieś kierowane specjalnie na popularne inne decki turniejowe? czy chodzi tylko o to by było możliwie uniwersalne ( bo i tak się gra, last hero standing )
@Lewo: To dosc skomplikowane. Wybor deckow na turniej to przede wszystkim analiza mety. Teraz mamy najpopularniejszego szamana, warlocka, paladyna, warriora i rogue. Priest ma dobry matchup z paladynem i szamanem, więc warto zaryzykować ten wybór.
@ZwyklyMarcin: czyli jak ma dobre matchupy z popularnymi klasami postaci to na rankingu już ich nie będzie miał?

odnośnie turniejów czy chodzi o mixowanie anty-metowymi klasami ( biorę klasę dobrą na to i na to -> zakladając, że przegrywam drugą klasę biorę na to z czym nie radzi sobie pierwsza klasa postaci )?
@Lewo: Na turniej przede wszystkim trzeba brac klasy, ktorymi najlepiej grasz. Zaraz po tym najwazniejsze jest trafienie z ich doborem. Zawsze wiaze sie z tym male ryzyko, ale duzo osob bierze anty-meta decki. Oczywiscie jezeli nie masz ochoty na analize lub nie potrafisz bardzo dobrze grac to bierzesz top tier decki i lecisz po zwyciestwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Format LHS ma jeszcze to do siebie, ze