Wpis z mikrobloga

Co za pokolenie atencjuszy i ludzi na pokaz rośnie to aż brak słów. Zamiast się bawić na imprezie to siedzą w tych telefonach i piszą, nieważne czy ze znajomymi czy nie, bo znajomi zwykle nie gorsi i również w telefonach. Miliony zdjęć jak na ściance przed oscarami, jeszcze tylko dobrego, że z tymi kijami do selfie nie przychodzą. Faceci to jeszcze pół biedy, ale laski to już nawet robią tak, że tańczą same z telefonem i nagrywają snapy czy co tam się teraz robi, oh ah super zabawa, nagrane wysłane i starczy, wraca na kanapę i patrzy czy atencja się zgadza. Tak się teraz młodzież bawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 27
  • Odpowiedz
  • 5
@Kruszoe: Właśnie wracam z imprezy na mieście i też zaobserwowałem ten trend. Dobrze, że nie jestem pokoleniem, które nie wytrzymuje kilka godzin bez telefonu w dłoni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@1tona: W zasadzie to jeden #!$%@?. Młodzi faceci potrafią robić to samo, co jest jeszcze bardziej żałosne, bo o ile atencja w kobiety jest wbudowana w fabryce, to facet odwalający coś takiego jest godny co najwyżej pożałowania.
  • Odpowiedz
  • 7
@1tona: Nadal -30, jednak wychodzę gdzieś dla towarzystwa i własnej przyjemności. Mam wrażenie, że spora część młodych ludzi robi to wszystko, żeby pokazać się innym w sieci. Bo "lajki" są najważniejsze... Świat się zmienia, a my nie możemy na to wpłynąć ( choć moim zdaniem zmierza to w złą stronę).
  • Odpowiedz
@1tona: Raczej mowa o 18-23 tutaj takie zjawisko jest chyba najbardziej popularne, u młodszych nie wiem, bo wstępu nie mają, a u starszych im więcej lat tym mniejsze występowanie takiego zjawiska.
@Floyt: mi tam ich nawet nie żal, jak nawet tak prostej rzeczy nie są wstanie pojąć, że zamiast udawać lepiej naprawde się bawić i zrobić sobie jedno, dwa zdjęcia i mieć z nim związane jakieś wspomnienia za
  • Odpowiedz
@Kruszoe: Z dziewczynami to prawda - i właśnie nie wiem czy to przez moje #!$%@?, czy przez takie zachowanie ale na imprezach ciężko mi się bawić i rozmawiać z tkaimi dziewczynami. Bo sprawdzanie atencji na telefonie jest ważniejsze od rozmowy no i nawet jak się chce to nie ma za bardzo jak działać z tematem
  • Odpowiedz
@Kruszoe: bylem ostatnio na weselu i nagrywalem ludzi przy stolach. byl taki stol z młodzieżą i tak sie zlozylo ze z 10 minut spędziłem w jego okolicach. #!$%@?, laski caly czas robily sobie selfie na snapa. ale to #!$%@? wygladalo
  • Odpowiedz
Co za pokolenie atencjuszy i ludzi na pokaz rośnie to aż brak słów. Zamiast się bawić na imprezie to siedzą w tych telefonach i piszą


@Kruszoe: Miałem ostatnio na weselu kuzynki taką akcję do kwadratu. Siedzę sobie przy stoliku z bandą ludzi, część znam, część nie, rozrzut wieku dosyć spory (od chyba jednego nieletniego po kilka 30+). No i jak to na weselu bywa (to jeszcze początkowe etapy, flaszki dopiero
prze - > Co za pokolenie atencjuszy i ludzi na pokaz rośnie to aż brak słów. Zamiast ...

źródło: comment_XuZ4qoODfyGxw6dHDdNhsnDlGueXvW4k.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kruszoe: jak bylem na plazy w tamtym roku wbila na plaze grupa 2 laski 1 chlopak, chinczycy. Byli z godzine, ale caly ten czas wszyscy robili zdjecia, oni nie robili zdjec tego co robia, oni robili wszystko zeby na zdjeciach bylo. Oczywiacie wszyscy iphony, jak kazdy erasmua
  • Odpowiedz
@Kruszoe: ja jak widze np w kolejce chlopaczkow spedalonych przegladajacych tego snapczata (#!$%@? zdjecie np ze ktostam stoi wlasnie hehe w autobusie) to mnie zimny pot zalewa i bialej goraczki dostaje, dokad ten swiat zmierza? Snapczat to najidiotyczniejsza aplikacja jaka kiedykolwiek powstala
  • Odpowiedz