Wpis z mikrobloga

#battlefield

to byłoby zbyt piękne żeby poprawność polityczna ominęła grę, a zwłaszcza grę która wychodzi od Szwedów...

gdy widzę co EA chcę wcisnąć w edycji kolekcjonerskiej to ręce mi opadają... a jest to mianowicie mudin w postaci statuetki, który przypomina gangstera z getta niż żołnierza.

w I wś murzyni służyli w korpusie "przynieś podaj pozamiataj", ale znając życie ten mudin będzie jedną z głównych postaci w grze i to jeszcze wyróżniającą się na tle innych. Nie chce nikomu ubliżać, ale takie są fakty, a ja strasznie nie lubię gdy ktoś te fakty nagina pod swoją rzeczywistość.
gangsteris - #battlefield 

to byłoby zbyt piękne żeby poprawność polityczna ominęł...

źródło: comment_m28cRsNXotBnzWluNwowkkS3gRWYfRwd.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@gangsteris: Przecież to ten słynny generał, który podczas 1 wojny światowej sam uratował cały kraj przed inwazją Austro-Węgier, mając jedynie ten pistolet i tę łopatkę do mięsa pokazaną na obrazku.
A, i był Muzułmaninem, więc ksenofobii stop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie jest to prawda


@B_P_R_D: niczym się nie wyróżniali, brano ich z afrykańskich kolonii jako mięso armatnie i do logistyki.

Zwracam uwagę, że dice wciska nam na siłę poprawność polityczną, chociaż murzyni w całej I wś stanowili kilka % z czego większość na tyłach...
  • Odpowiedz
@B_P_R_D: Większość czasu w BF1 spędzimy w Europie. Nadal nie uważasz, że dice naciąga kilka faktów pod swoją wizje?

Dajmy murzyna, ba! niech coś osiągnie! to dzisiaj jest na topie (uwierz mi, tak to widzą Szwedzi, oni mają hopla na tym punkcie, dlatego ten kraj jest już przegrany)
  • Odpowiedz
@B_P_R_D: ad personam uuu

Twierdze jak było, a było tak, że czarnych segregowano. Owszem walczono ich rękami w Afryce co jest oczywiste, ale mówimy o grze i to do niej się odnoszę. Jeśli dostaniemy czarnego bohatera (nie napiszę mudina bo chyba cię to zabolało) który będzie walczył w Afryce i tylko tam, to problemu nie mam, ale jeśli to będzie czarna postać np francuz, który uratuje Europę(przykład z dupy, ale po
  • Odpowiedz