Wpis z mikrobloga

szczerze to po tym trailerze battlefielda 1 to powinni anulować tego nowego #cod #callofduty i wydać samego remastera 4, bo to będzie porażka, przecież to jest zupełnie inna liga niż #battlefield #battlefield1, jedynymi ludźmi którzy kupią nowego coda będą chyba fani 4 i ludzie którzy będą chcieli w nią zagrać na nowych platformach/z lepszą grafiką #gry
  • 11
@Jurigag: tak machina infinite ward bardzo ucierpi XD Co Ty wygadujesz, nie wiesz nawet jakie pieniądze tam grają. Porażka CoDa będzie taka, że zarobią najwięcej jak do tej pory tylko może po raz pierwszy mniej jak DICE i ich BF
@9Japko9:
Nikomu nie zabraniam, śmieje sie z nich, że tak łatwo dają się dymać w dupe grą, która stała na równi z grami Zagrajmy w Crapa od NrGeeka xD Myślisz, że tu o inne czasy chodzi? Acti po prostu rucha w dupe swoich klientów bez wazeliny i już nawet sie z tym nie kryją dodając do każdej części te same modele aut, animacje, a nawet wycięte sceny gdzie była afera, w
@Jurigag: @Croudflup: @9Japko9: @Howkin: chciałem zrobić wpis ale pewnie bym został zjechany dlatego napiszę tutaj.

Zdajecie sobie wszyscy spod tagu "battlefield" że to był cynematic trailer podobnie jak to było w przypadku innych gier DICE. Zobaczcie sobie trailer Bad Company 2, przecież gra nie wyglądała tak nawet w 60%

Co do COD:IW, cóż szkoda że post-MW2 infinity ward rozwala reputację CODa swoimi odsłonami, MW3, Ghosts i teraz to.
@sw3ar: MW3 nie było najgorsze jeszcze, przegrałem ze znajomymi z 150h na PC (chociaż multik był od Sledgehammer). Ghosts już nie kupiłem.
@sw3ar:
To był trailer w 100% na silniku gry. Wiadomo, nie będzie takiej grafiki w grze, bo większość by nie pograła. Możemy się jednak spodziewać tak czy siak bardzo dobrej oprawy graficznej i możemy również oczekiwać fanowskich modów - tak jak w przypadku Battlefronta, gdzie fan zrobił z tej gry praktycznie film. Trailer prezentuje to co silnik potrafi i EA nigdzie tego nie ukrywało a wręcz przeciwnie, cały czas pisali i
H.....n - @sw3ar: 
To był trailer w 100% na silniku gry. Wiadomo, nie będzie takiej ...

źródło: comment_2Ercd3fc4KJ8OVJ96stYOROoBKrbpzxa.jpg

Pobierz
@sw3ar: to nie był cinematic trailer tylko na siliku gry, przecież było to widać od razu, tak samo jak coda nie był cinematic(bo też będziesz miał gorszą grafikę czy inne kolory)