Wpis z mikrobloga

Jest (ʘʘ) dokładny miesiąc kalendarzowy od złożenia wniosku o wydanie pozwolenia na broń sportową i sportową do celów kolekcjonerskich wraz z dopuszczeniem do posiadania broni palnej :)
Łącznie:
- 2 szt. centralnego zapłonu
- 2 szt. bocznego zapłonu
- 1 szt. gładkolufowa
- 10 szt. broni palnej sportowej do celów kolekcjonerskich

Wniosek o promesę złożony. Jak wrócę z podróży poślubnej będzie czekał ( ͡º ͜ʖ͡º)
A później... H&K SFP9 <3

#bron #pozwolenienabron #strzelnica #wroclawstrzelnica #projektdedal
A wkrótce #gunboners ( ͡ ͜ʖ ͡)
vicking - Jest (ʘ‿ʘ) dokładny miesiąc kalendarzowy od złożenia wniosku o wydanie pozw...

źródło: comment_pfYTnkGuPIhs9lWoB35levHpfXx7XcDR.jpg

Pobierz
  • 17
@Vault-Tec: @LowcaAndroidow: @krajzega:

Może nie latami ale licząc od zapisania się do klubu strzeleckiego do dnia dzisiejszego minęło ~8,5 miesiąca.

Zapisanie się do klubu - WKS Śląsk, 12.08.2016 r.
Po 3 miesiącach stażu można przystąpić do egzaminu na patent strzelecki.
Na przełomie października/listopada byłem na kursie przygotowującym do egzaminu na patent.
Egzamin na patent pierwszy oblałem (jeden czy dwa błędy w teorii za dużo ( ͡° ʖ̯
Do kolekcjonerskiej teraz chcą pisemko dodatkowe, uargumentowujące Twoje zainteresowanie kolekcjonerskie bronią.


@vicking: Bez żartów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co tam trzeba napisać? Naściemniać, że kolekcjonerwstwo to moja misja życiowa?
Jak myślisz, bez startów w zawodach dostałbyś pozwolenie na sportową?
@Dzieciok: Coś w miarę realnego, tak sądzę ;)
Ja napisałem, że jestem członkiem stowarzyszenia kolekcjonerskiego Braterstwo od początku 2015 r. Nie pisałem nic o spotkaniach bo dane mi było być na żadnym z różnych powodów.
Napisałem że od dawna, szkoły sredniej, interesuję się wojskiem i militariami. Że byłem w muzeum broni w Świdnicy. Mój ojciec jest emerytowanym oficerem Wojska Polskiego + wychowywałem się w środowisku i osiedlu wojskowym. Więc od gówniaka